Po dvou slepených gólech hostů těsně před přestávkou dal pečeť jejich tříbodovému zisku v utkání I.B třídy čtvrt hodiny po změněn stran tečovanou střelou Petr Pikl (č. 10). Domácí, kterým chybělo pět hráčů základní sestavy, sice vykřesali naději na zvrat hlavičkou Zbyňka Kováče sedm minut nato, ale po dalších dvou minutách opět Petr Pikl po sólovém úniku přidal definitivní pojistku. Branka Michaele Džugana do sítě gólmana Olexandra Krasnianyka už nic neřešila.

SK Kdyně 1920 – TJ Chodský Újezd 2:4

Poločas: 0:2. Branky: 68. Kováč, 78. Džugan – 41. Opava, 42. Samek, 61. a 70. P. Pikl. Sudí: P. Jirsa – L. Jirsa, Šimek. ŽK: 2:0 (36. Jarko, 53. Hula). Diváci: 50

Chodský Újezd potvrdil roli favorita a vyhrál ve Kdyni

SK Kdyně 1920: Horáček – Jarko, Kováč, Janeček, V. Černý, Roubík (67. Kufner), Hula, Popovych (59. Květon), Lörincz, Džugan, K. Forst. Trenér: Zbyněk Veber.

TJ Chodský Újezd: Krasnianyk – Beneš, J. Pikl, L. Pikl ml, (82. Skopych), L. Pikl st., , P. Pikl, Maščák, T. Trejbal, M. Trejbal (38. Samek), Pryvrattskyi (75. Zivčák), Opava. Vedoucí: Petr Tomek.