Zisk pětadvaceti bodů a lichotivé šesté místo po podzimní části krajské soutěže 1. A třídy, s takovou bilancí šli fotbalisté TJ Chodský Újezd do nepopulární zimní přípravy.

„Zimní přípravu vede opět zkušený Zdeněk Slowik. V minulých letech se mě spolupráce se Zdeňkem osvědčila. Byl jsem rád, že nám kývl i tentokrát a pomůže," poznamenal předseda Tělovýchovné jednoty Chodský Újezd a trenér v jedné osobě Jiří Dufka.
Podle něho se nic nezměnilo ani na složení přípravy. Fotbalisté se připravují čtyřikrát týdně. „V pondělí trénujeme v nafukovací hale v Plané, ve středu v Plané, ale v místní tělocvičně na náměstí, ve čtvrtek čeká kluky tradiční spining v Tachově a v neděli příprava na hřišti v Horní Jadruži," upřesnil program předseda.

Kádr Chodského Újezdu nedoznal velkých změn. Do zimní přípravy nastoupili všichni hráči, kteří absolvovali podzim. „Nemám avizované žádné odchody a o případných posilách jednáme. Zájem hrát u nás má Pavel Opava. Na podmínkách hostování jsem domluven v Dobřanech a měl by u nás na jaře hostovat Lukáš Jílovec," naznačil pohyb v kádru trenér, který tentokrát omezil přípravné utkání.

„Zápasů je v sezoně dost, proto začneme až 14. února pohárovým zápasem ve Stříbře s místním Baníkem. Poté se utkáme s Dlouhý Újezdem a generálkou bude buď druhé kolo poháru nebo na 28. února či 1. března musíme zajistit soupeře. Osmého března začínáme doma jaro s Nýrskem," nastínil nejbližší program Dufka.

Mužstvo TJ Chodský Újezd je sice na šestém místě, ale při velké vyrovnanosti tabulky musí sbírat body i na jaře.