Po domácí remíze 5:5 s Křimicemi zajížděli fotbalisté Chodského Újezdu do Kralovic. Mužstvo vedené Jiřím Dufkou se v obraně nepoučilo a opět inkasovalo pět branek. Domácí zvítězili 5:2.

Poločas začal z obou stran ve svižném tempu. Domácí byli v útočné fázi nebezpečnější a hlavně důraznější. Oba brankáři drželi čisté konto do 35. minuty. „Pro nás byl největší problém ubránit domácí při dlouhých autech. Po jednom z nich míč propadl do šestnáctky, nedokázali jsme ho odkopnout a domácí se ujali vedení," popsal klíčová moment kouč Chodského Újezdu Jiří Dufka. Ve 36. minutě ale po centru J. Pikla srovnal přesnou hlavou Chval. „V závěru poločasu mezi 42. a 44. minutou jsme měli dvě brejkové situace, které jsme ale nedotáhli," podotkl kouč.

Po přestávce se hra nezměnila a až do 67. minuty byl nerozhodný stav. V 67. minutě přišla chyba hostů a Kralovice šli zásluhou Mareše do vedení. Domácí se radovali jen krátce, po pěti minutách vyrovnal Chval. „Osud utkání se lámal v 64. minutě, kdy jsme neproměnili dvě šance Vyskočila a Pešty a minutu na to přišel protiútok domácích, zrodila se standardka a gólová koncovka," popsal rozhodující část zápasu trenér hostů. Krátce na to domácí Marešem rozhodli. Místo kontaktní branky přišla pátá domácích.
„Bránit nám stále nejde. Udělal jsem v sestavě dvě změny, první poločas ještě šel, ale ve druhém jsme zcela propadli. Domácí zaslouženě vyhráli," shrnul hodnocení nevydařeného zápasu z pohledu hostů Dufka.

S. Kralovice – TJ Ch. Újezd 5:2
Poločas: 1:1. Branky: 36. Lavička, 58. a 67. Mareš, 64. Koudele, 83. Koča – 39. a 63. Chval. Rozhodčí: Petrželka – Mazán, Kovářík. ŽK: 1:0. Diváci: 250.

Ch. Újezd: Čepelák – Beneš, L. Pikl, J. Pikl, Pešta, Chval, Vejvoda, Jílovec (46. Opava), Trejbal (85. Martínek), L. Pikl, Vyskočil (78. Zivčák). Trenér: J. Dufka.