Obě mužstva z Tachovska ve fotbalové 1. B třídě bodovala. Chodský Újezd na domácím trávníku prolomil „prokletí" Heřmanova Huť a nováček z Chodové Plané dokázal na půdě lídra vydolovat dva body.

V Horní Jadruži se hrál od počátku opatrný fotbal a domácí nebyli ve své kůži. „Nervozita se nám lepila na kopačky, nešla přihrávka. Soupeř hrál zodpovědně a chytře z obrany, takže  jsme se nemohli prakticky prosadit. Až ve 43. minutě to vzal na sebe Bezdička a dal úvodní branku utkání 1:0," popsal první poločas trenér Újezdu Jiří Dufka.

Druhý poločas začali domácí lépe, hosté už  nebránili v osmi lidech. V 52. minutě nastřelil P. Pikl břevno a po hodině hry se trefil Bezdička – 2:0. Hosté otevřeli hru, Újezd chodil do protiútoků, ale žádný nedotáhl. V 67. minutě přišla ztráta míče uprostřed hřiště,  následoval centr do šestnáctky a Cejthamr snížil – 2:1. Heřmanka se vrhla do útoku, ale domácí vedení udrželi. 

„Hosté přijeli pro bod a málem ho měli. Přes říznou obranu jsme se pořádně neprosadili a po snížení soupeře se strachovali o výsledek. Výhru jsme ubojovali za což patří hráčům poděkování. Soupeř na nás umí, což se potvrdilo," dodal k utkání Dufka.

TJ Chod. Újezd – SHH Heř. Huť 2:1
Poločas: 1:0. Branky: Bezdička 2 – Cejthamr.  ŽK: 5:3.  ČK: 0:1. Diváci: 100. 
Ch. Újezd: Slivoně – Beneš, Lad. Pikl st., Suchý, Kurčík, Lad. Pikl ml., Bezdička, J. Pikl, L. Medek, Pešta (46. Trejbal), P. Pikl.

Nováčkovi se moc šancí na hřišti vedoucího Staňkova nedávalo a první poločas tomu nasvědčoval. Domácí se ve 26. minutě ujali vedení. Po zlepšeném výkonu ve druhém poločasu se podařilo Chvalovi v 84. minutě vyrovnat.
„Po bouřce v kabině se kluci po přestávce hodně zlepšili a zaslouženě vyrovnali. V penaltovém rozstřelu podržel Petrželka, který dvě penalty chytil," řekl k utkání vedoucí Slavoje Milan Brůžek.

FK Staňkov–Sj. Ch. Planá 1: 1 (PK 2:4)
Poločas: 1:0. Branky: Šechovský – Chval. Rozhodčí: Konig. ŽK: 3:3. Diváci: 70. 
Slavoj: Petrželka – Ambrož, Plecitý, Melichar, Ovčačík, Soukup, Riška, Kunc, Chval, Ambrož, Hanko. Trenér Zeman a Martínek.