Třetí okresní derby ve fotbalové 1. A třídě skončilo také remízou. Na stadionu stříbrského Baníku se představil T. Přimda a vydoloval tam bod za remízu 1:1. V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější domácí 5:4. 

Domácí vstoupili do zápasu laxně a během tří minut mohli třikrát inkasovat. Už v první minutě nechali zcela samotného přimdského Zámečka a jeho únik skončil křížnou střelou těsně vedle branky. Nepřesnou mušku měl ve slibné pozici i Kovárník a vzápětí další šance Zámečka skončila jako přes kopírák, střelou podél gólmana vedle branky. Baník se dostával do tempa pomalu a první vlaštovka přišla v desáté minutě, kdy po rohu hlavičkoval Honzík do tyče, ale rozhodčí viděl ještě před tím jeho nedovolený zákrok. Pokus Kertise přimdský brankář kryl. Šanci Sopka z 18. minuty reflexivně zneškodnil Bláha, ale vzápětí centrovaný míč Jar. Hečka usměrnil už Sopko do sítě – 0:1. Domácí se v dalších minutách snažili o vyrovnání, ovšem Tatran byl v útoku nebezpečnější. Ve 24. minutě ve slibné pozici uklouzl přimdský Kovárník, na druhé straně trestný kop Kertise brankář Landrgott v pohodě kryl. Z protiútoku střílel Malý těsně nad branku. Trestný kop Zámečka stříbrský brankář Bláha s námahou vyrazil a úspěšný byl i při zakončení Kovárníka. Baník rychle rozehrál a Charvát ve slibném přečíslení volil střelu, která skončila na těle obránce. V závěru poločasu se hrálo nahoru, dolů. Kovárník, Malý a na druhé straně stříbrský Blažek skóre nezměnili.

Po přestávce se průběh utkání výrazně změnil. Baník si vynutil převahu a poslední půlhodina utkání byla ve znamení jeho drtivého tlaku. Tatran hrozil z ojedinělých, ale za to nebezpečných protiútoků. V 64. minutě po akci Bůžka a střídajícího Balogha se do koncovky dostal Šaman, jeho střelu Landrgott kryl. V 69. minutě po rohovém kopu Zámečka vyskočil nejvýše Jan Hečko a Bláha s námahou vyrazil. Tlak Baníku se stupňoval a v 75. minutě vyústil zásluhou Kohuta ve vyrovnání  – 1:1. V dalších minutách se vyznamenali oba gólmani, přimdský měl o poznání více práce. V 77. minutě „zkazil" slibný protiútok Jan Hečko, na opačné straně se po zakončení Kohuta blýskl Landrgott a následně Šaman pálil vedle. V 84. minutě byl sám před gólmanem opět Šaman a doslova jej trefil. Po střele střídajícího Brouzdy prokázal své umění stříbrský gólman. V hektickém závěru visel vítězný gól Baníku ve vzduchu, ale stav 1:1 svítil na ukazateli i po devadesáti minutách. V 89. minutě nastřelil totiž Florus jen břevno a tím zakončil zmar Baníku strhnout vedení na svou stranu.
V penaltovém rozstřelu hned v první sérii chytil Bláha pokutový kop Brouzdy a jak se později ukázalo, byl to jediný neúspěšný exekutor.

B. Stříbro – T. Přimda 1:1 (PK 5:4)
Poločas: 0:1. Branky: Kohut – Sopko. Rozhodčí: Volf. ŽK: Honzík, Hřebík, Petrlák, Kertis, Kohut – Zámeček, Jar. Hečko, Mucha, Malý. Diváci: 100.

Baník: Bláha – Honzík, Hřebík, Charvát (70. Balogh), Petrlák (61. Kohut), Šaman, Kertis (50. Vraštil), Florus, Blažek, Bůžek, Průša. Trenér Patočka.
Tatran: Landrgott – Sopko, Opava, Jan Hečko, Zámeček, Karásek, Krýsl, Jar. Hečko (82. Tkáč), Mucha (73. Růžička), Malý (79. P. Brouzda), Kovárník. Trenér Sopko.