Okresní derby v šestém kole 1. B třídy mezi Chodovou Planou a Bezdružicemi skončilo překvapivě vysokou výhrou domácího Slavoje.

Domácího prostředí využil částkovský Hraničář a připsal si na své konto v utkání se Staňkovem druhou výhru v soutěži. Na Domažlicko se vydaly týmy Sparty a nováčka z Boru a nečekaně přivezly pět bodů.

V Bělé nastoupila Sparta a hrálo se velmi kvalitní utkání. Domácí Start své příležitosti neproměnil, náš zástupce tentokrát ano a vzešla z toho trochu překvapivě vysoká výhra Dlouhého Újezdu. Pro domácí krutý výsledek.

Borský nováček bojoval v Chodově. Vedl, domácí výsledek otočili, ovšem poslední slovo a to i při penaltách měl Bor.

Jak viděli utkání trenéři či bafuňáři našich klubů.

Jaroslav Folejtar, as. trenéra S. Bor: „V první půli jsme hráli dobře, neproměnili šance a domácí nás potrestali. Paradoxně jsme ve drihém poločasu nehráli dobře, ale i v deseti po vyloučení Blažka vyrovnali. Po přestávce nás podržel gólman Žalud, který chitil tři šance Chodova. Přivezli jsme dva body z venku, takže spokojenost."

Pavel Sňozík, trenér Hr. Částkov: „Chtěli jsme první vstřelit branku, bohužel se to nepovedlo. Po naší chybě šel soupeř do vedení a my opět prohrávali. Naštěstí jsme do přestávky vstřelili dvě branky, což byl rozhodující moment. Ve druhé půli jsme přidali třetí gól a zápas dovedli do vítězného konce."

Další ohlasy, fakta a sestavy najdete ve středečním vydání Tachovského deníku.