Ve fotbalové Royal 1. B třídě svedl los jedenáctého kola proti sobě dva zástupce z Tachovska. Okresní derby se hraje v Bezdružicích, Nováček z Kostelce a Dlouhý Újezd jedou v sobotu, respektive v neděli na hřiště svých soupeřů.

J. Bezdružice (3.) – S. Konst. Lázně (14.), SO 14, Škarda. Sousedské derby mělo vždy zvláštní náboj a dnes tomu nebude jinak. Konstantinky sice cestují za svým soupeřem, ale jen do pěti kilometrů vzdálených Bezdružic. Momentální situace hovoří jasně pro domácí Jiskru, ale ta už se několikrát přesvědčila, že postavení v tabulce a forma z posledních kol v derby mnohokrát neplatila. Bezdružičtí ale hrají doma a tam Lázně v posledních letech výsledky nedělaly. Hosté jsou poslední a přesto, že se jejich herní projev zlepšuje, jsou v tomto duelu „až ti druzí“. Pokud domácí jen trochu zvládnou utkání psychicky a „nepodělají se“, měli by zvítězit.⋌ Náš tip: 1.

S. Krchleby (10.) – Sp. Dl. Újezd (2.), SO 14, Velíšek. Sparta v posledních dvou kolech své příznivce moc nepotěšila. Velké zklamání jim připravila v minulém kole, kdy prohrála na domácím trávníku s Klenčím. Náš zástupce si sice v zápasech vypracuje hodně brankových příležitostí, ale „umírá“ na jejich až chronické neproměňování. Krchlebští jsou sice v této skupině nováčkem, ale hlavně v domácím prostředí svým soupeřům zle zatápějí. Spartu čeká velmi náročné utkání a chce–li bodovat, musí se hlavně zlepšit v koncovce. ⋌Náš tip: 0.

Sp. Klenčí (4.) – S. Kostelec (12.), NE 14, Kohout. Nováček z Kostelce nemá pod Čerchovem co ztratit, může totiž jen překpapit. Domácí Spartak je jednoznačným favoritem a ztrátu, byť jen jednoho bodu, si nepřipouští. Kostelečtí v posledním domácím utkání získali sice tři body (Kam. Újezd 2:0), ale jejich produktivita je žalostná.⋌ Náš tip: 1.