Po výhře ve Svéradicích (6:1) se nováček fotbalové 1. A třídy TJ Chodský Újezd představil poprvé na domácím trávníku v Horní Jadruži a zkušený tým Dioss Nýřany „smetl" během třiadvaceti minut z trávníku. Konečný výsledek 7:2 je jedním z největších překvapeních druhého kola. Dufkovo hoši tak mají šest bodů a skóre 13:3. Hattrickem se blýskl Chval.

Opatrná hra z obou stran skončila hodně brzy. Ve třetí minutě se v šanci ocitl nýřanský Kočí, ale Slivoně prokázal své kvality. V šesté minutě se po centru Ovčačíka trefil Chval a o tři minuty později „farmáři" ze Slavoje Chodová Planá si role vyměnili a přivedli Chodský Újezd do dvoubrankového vedení. Nýřanští se nevzdávali a vzpamatovali  se z úvodního šoku. Měli míč častěji na svých kopačkách, ovšem obrana domácích v čele se Slivoněm pracovala spolehlivě. Naděje Diossu na zdramatizování utkání žila do 18. minuty a pak už začalo galapředstavení.  Hlavní roli v něm hráli Dufkovo hoši. Hosty „posadili na kolotoč", během pěti minut vstřelili tři branky a všechny by se mohly ucházet o gól týdne, možná i měsíce. Na 3:0 upravil Chval, ve 22. minutě se k trestnému kopu postavil L. Pikl ml. a gólman Nýřan Hintenholzinger jen „fotil".

 Minutu na to se zapsal do listiny střelců další z Piklů, tentokrát Petr – 5:0. Pro hosty mohlo být ještě hůře, ale osamocený Pešta hlavičkoval jen do nohou gólmana. Zdecimovaní hosté pak využili menší koncentrovanosti slavících hráčů Újezdu, Cvachouček byl sám před gólmanem, ale Slivoně „vytáhl" parádní zákrok. Dufkovo hoši soupeře potrestali ve 32. minutě zásluhou Trejbala a vedení 6:0 hostům „hořela" tráva pod nohama. Do konce poločasu si dali domácí oddych a ten pokračoval i po přestávce.

Hosté se o přestávce vzpamatovali ze šoku a druhý poločas už byli domácím vyrovnaným soupeřem. Vstoupili do něj lépe a Kočí s Vondrou se dostali do zakončení. Stejně jako na druhé straně Kurčík, postrádaly jejich střely přesnost. V 52. minutě se blýskl Slivoně, když chytil tutovku Čipery. O minutu později nedosáhl na míč Vondra. U domácích promarnil v 57. minutě příležitost L. Pikl mladší. Hosté byli před brankou soupeře častěji. Nejdříve Voráček vyzkoušel pevnost záchytné  sítě za brankou, v 74. minutě se mohli hosté radovat. Chytrým obloučkem se blýskl Kočí – 6:1. Domácí rozehráli a Chval  zkompletoval hattrick – 7:1. Aktivní Cvachouček v dalších minutách střílel nad branku, přesnou mušku neměl ani  Chval a skóre zápasu tak v 87. minutě uzavřel Voráček – 7:2.

„Jsem velice spokojený s výsledkem, hrou v prvním poločase, diváckou kulisou, návštěvností, výkonem sudích. Konečně se mi splnil sen a mohl jsem hrát na tři útočníky. Měl jsem z premiéry doma trochu strach aby hráči nebyli až moc nervozní, ale moje obavy byly liché i když měl soupeř za stavu 0:0 tutovku a bůh ví, jak by se zápas pak vyvíjel. Štěstí se přiklonilo na naší stranu a po 25 minutách bylo hotovo," hodnotil zápas trenér TJ Chodský Újezd Jiří Dufka.

TJ Ch. Újezd – Dioss Nýřany 7:2
Poločas: 6:0. Branky: Chval 3, Ovčačík, L. Pikl ml., P. Pikl,  Trejbal – Kočí, Voráček. Rozhodčí: Mazanec. ŽK: 2:2. Diváci: 190.

Ch. Újezd: Slivoně – Beneš, L. Pikl ml., Suchý, L. Pikl st. (46. Hanko), Trejbal, Ovčačík (85. Tomek), Chval (81. T. Medek), Kurčík (72. Čepelák), P. Pikl, Pešta.