Fotbaloví příznivci se mohou těšit na další divizní zápas FK Tachov už v sobotu dopoledne. Od 11.00 hodin hostí Tachované „farmu" FK Příbram mužstvo Votic.
Důležitý krok k záchraně udělal Tachov v Českém Krumlově, kde uhrál bezbrankovou remízu a přivezl cenný bod.

„Úkol byl splněný, chtěli jsme alespoň bod, aby zůstal osmibodový odstup právě před Krumlovem. V samotném utkání jsme mohli vyhrát, ale také nebyli v závěru blízko porážky," vrátil se k utkání na jihu Čech trenér FK Tachov Jaroslav Pták, který nemůže do základu počítat se svým synem Honzou. „Honza půjde opět na lávku, otazník visí nad startem Földešiho, kterého trápí třísla a problémy s achilovkou má Habart," upřesnil stav kádru jeho trenér.


Podle jeho slov se mohou příznivci těšit na oboustranně útočný fotbal. „Je otázkou, v jaké sestavě přijede soupeř, zda se neobjeví na trávníku někteří hráči z širšího kádru Příbrami. My se chceme prezentovat útočným fotbalem. Votice mohou hrát uvolněně a určitě nebudou jen bránit," zve na atraktivní fotbal tachovský Pták, který odmítá jakékoliv bavení se o nezvyklém dopoledním začátku. „Nemá to cenu, pro oba soupeře stejné podmínky. Nechci se v tom „vrtat". Je jedno, kdy se hraje. Chtěl bych vidět a věřím, že kluci podají výkon, které by naše příznivce uspokojil," dodal Pták.

Utkání se hraje v 11.00 hodin.