Fotbalisté B. Stříbro nezvládli zápas v Horní Bříze. Prohráli 5:2 a jejich situace je na pováženou. Přitom v utkání Přeboru Plzeňského kraje s místním týmem Keramiky nezačal Baník špatně. Po úvodním hvizdu rozhodčího měl vedoucí branku na kopačce Andrle a poté také Hřebík. Nedáš, dostaneš se opět potvrdilo a domácí šli ve třetí minutě do vedení zásluhou M. Chocholatého – 1:0.

O dvě minuty později už bylo ale srovnáno zásluhou Kasla – 1:1. Baník byl domácím v dalším průběhu hry více než vyrovnaným soupeřem a ve 29. minutě šel do vedení. Na 2:1 pro hosty upravil Slába. Keramici měli blízko k vyrovnání ve 42. minutě, kdy trefili břevno. Když už se zdálo, že hosté půjdou do kabin s jednogólovým vedením, přišla jejich chyba v obraně, kterou potrestal M. Chocholatý – 2:2. Gól do šatny s Baníkem zamával a po přestávce na trávníku kralovali domácí keramici. V 50. minutě stálo ještě při Baníku štěstí, když míč skončil na břevně.

V 59. minutě už ale šli domácí do vedení po střele P. Chocholatého – 3:2. Vyrovnání měl na hlavě Kasl, ale místo střely hledal ještě spoluhráče. V dalších minutách byla převaha domácího týmu ještě zřetelnější a gólman Kostelníček čaroval. V 78. minutě ale kapituloval po střele Beneše a o dvě minuty později pečetil důležitou výhru Břízy Vrla – 5:2. STŘÍBRO: Kostelníček – Andrle (50. Honzík), Hřebík, Uhlíř, Jareš, Petraška, Slába (59. Dyk), Šaman, Kertys, Kasl (82. Ichnatolya), Mička.