Domácí David Bezdička zaznamenal hattrick

TACHOV - Mladší žáci hráli 3:3

19.8.2008

Mladší žáci hráli 3:3 Foto: Radek Volka

Mladší žáci FK Tachov se nenechali zahambit a nově se tvořící tým remizoval s Táborem 3:3. Prvních deset minut nasadila obě družstva rychlé tempo. Domácí Klesa hned ve druhé minutě mířil z přímého kopu nad, minutu nato trefil Danko gólmana. Nejblíže k vedoucí brance měli Tachované, když Vácha po rohovým kopu mířil z otočky do boční sítě. V deváté minutě se uvolnil Bezdička, jeho zakončení vyrazil brankář Švejda na rohový kop. Z protiútoku pak hosté otevřeli skóre, když první pokus Žipaj ještě přizvedl na břevno, do prázdné branky dorážel Novák – 0:1. Po chybě domácí obrany zvýšil vzápětí na 0:2 Knotek.

V 18. minutě přišel moment střídajícího Ježdíka. Ten poslal míč na Bezdičku, který využil nedorozumění táborské obrany – 1:2. Při další akci poslal Danko míč před branku, ale Ježdík na něj nedosáhl. Stav se nezměnil ani při dalších útocích Tachovanů. V samém závěru bylo ještě horko u branky domácích. Nejprve hlavičkovali Táborští vedle a další atak zmařil Žipaj. Do druhé půle výborně vkročili domácí, když hned v 31. minutě vyrovnali. U pohledné akce asistovali Klesa, Marek a mezi obránci zakončil Bezdička – 2:2. Odpovědí byl okamžitý útok hostů, výborně v obraně domácích zakročili nejprve Danko a následně Žipaj.

Ve 37. minutě kopali domácí přímý kop a Danko poslal dělovku těsně nad břevno. O minutu později stejný hráč vyzval centrem Bezdičku, ten si narazil s Klesou a obloučkem poslal FK do vedení – 2:3. S chutí hrající Bezdička prověřil gólmana hostů ještě jednou. Stejně úspěšný byl táborský gólman při dvou pokusech Klesy. Smolná byla 45. minuta pro jinak dobře hrající posilu FK F. Ptáka.

Při odkopu trefil jednoho z útočníků Tábora, odražený balon pak s přehledem poslal do sítě Dvořáček – 3:3. V samém závěru ještě pohrozili Klesa a Vácha, ale skóre se už nezměnilo.

Radek Volka

19.8.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 12 200 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič MKD. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Řidičský průkaz skupiny CE, profesní průkaz, karta do digitálního tachografu, praxe vítána, pravidelná trasa, volné víkendy, striktní dodržování AETR, každý den pauza v místě bydliště, možnost parkování v místě bydliště, Nechoďte prosím na uvedenou adresu, Kontakt po tel., nebo e mailem. Pracoviště: Lkw ysped a.s.(bor), Nádražní, č.p. 644, 348 02 Bor u Tachova. Informace: Malý, +420 773 625 340. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 21 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Manipulant - řidič VZV. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Místo výkonu práce: Vítkov 108, Tachov, Náplň práce: zaváží - materiál, polotovary, obaloviny, odváží - hotové výrobky, kontroluje požadované a vyfasované zboží, Požadujeme: oprávnění k řízení VZV, numerickou způsobilost a gramotnost, svědomitost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost a ochotu pracovat v třísměnném a nepřežitém provozu, schopnost následovat a dodržovat pracovní postupy, Tel. kontakt v době od 9.00-11.00 hod., bonusový systém společnosti, dovolená a pracovní volno nad rámec ZP, nadstandardní příplatky za směnnost, stravenky, směnnost: 3 směny,nepřetržitý provoz. Pracoviště: Kdk automotive czech s. r. o., 347 01 Tachov 1. Informace: Martin Moudrý, +420 374 507 718. Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 25 400 Kč Manipulační dělníci ve výrobě Manipulant. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 25400 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: Místo výkonu práce: Nová Hospoda 16, Bor , Zkušenosti s manipulací s vysokozdvižným vozíkem, zodpovědnost, důslednost , Autobusové spojení zdarma, podnikové stravování, 25 dní dovolné. 13. mzda.. Pracoviště: Ideal automotive bor, s.r.o..(stříbro), Plzeňská, č.p. 387, 349 01 Stříbro. Informace: Kamila Aubrechtová, +420 374 213 171. Výroba - Výroba Montážní dělník 12 200 Kč Montážní dělníci mechanických zařízení Montážní dělníci výrobků a zařízení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: místo výkonu práce V Alejích 437, 347 01 Tachov (ve firmě Technicplast s.r.o.), kontakt, Andriy Babov, tel: 774415490,, email: info@e-spark.cz, kontakt po tel. nebo e mailem, osobní kontakt po tel domluvě, Bezúhonnost,dobrý zdravotní stav, v případě potřeby práce v sobotu a neděli. Pracoviště: E - spark, s.r.o.(v alejích), V Alejích, č.p. 437, 347 01 Tachov 1. Informace: Andriy Babov, +420 774 415 490.

Stolní tenisté jsou ve střehu, blíží se Tachovská pálka

Bor vyhrál díky zlepšené hře ve druhé půli

Viktoria dostala lekci od Jablonce

Jablonec, Plzeň – Fotbalisté Viktorie Plzeň nezvládli pondělní dohrávku devátého kola FORTUNA:LIGY a v souboji dvou účastníků evropských pohárů podlehli v Jablonci hladce 0:3.

Tachov v domácím utkání nezaváhal, bere tři body

Tachov - V sedmém kole fotbalové Fortuna Divize A se na domácím trávníku opět představili fotbalisté FK Tachov. Jejich soupeřem tentokrát byl pražský klub SK Aritma. Rozhodně bylo o co hrát, jelikož před zápasem dělil tyto dva kluby pouze rozdíl ve skóre, které vycházelo lépe pro Tachovské.

Hokejisté lákali nové tváře v rámci Týdne hokeje

Tachov - Zázemí hokejového týmu HC Tachov se opět otevřelo všem zájemcům v rámci akce nazvané Týden hokeje.

Plzeň byla lepší, ale se Spartou bere jen bod

Plzeň - Vyhrocený, vyhecovaný od začátku do konce byl páteční zápas mezi hokejovou Škodovkou a Spartou v Plzni.