Závěr podzimu se výsledkově divizním fotbalistům Tachova nepovedl. V posledním utkání jen remizovali na domácím trávníku s šestnáctým celkem soutěže Přední Kopaniny 3:3.

Tachované na svého soupeře doslova vlétli a hosté potvrzovali, proč jsou na chvostu tabulky. Nedokázali čelit náporu FK a ten vyústil už ve druhé minutě ve vedoucí branku. Úspěšným střelcem se stal Mac Hong Quan – 1:0. Kopanina nedokázala udržet míč na svých kopačkách a stále byla pod velkým tlakem. V osmé minutě to už bylo zásluhou Viterny 2:0 a na městském stadionu se začalo kalkulovat kolik gólů si soupeř odveze. Další minuty utkání prognózy příznivců jen potvrzovali, ale pohříchu další šance už domácí neproměnili. Ve 12. minutě zahrával trestný kop Hudec a Viterna hlavou poslal míč vedle. O čtyři minuty později hlavičkoval Hutta jen do gólmana, po akci Folejtara šel sám na gólmana Mančál a zakončil mimo tyče. První střelu hostů kryl ve 23. minutě Pták, jenž dostal šanci místo Bobčíka. Ve 26. minutě se po akci Habarta ocitl v příležitosti Quan, ovšem gólman hostů Švarc jeho střelu kryl. Ve stejné minutě zasahoval po střele Santlera i Pták. To už ale domácí domácí hráli tak bezstarostně a s myšlením, že se nemůže nic stát. První varování přišlo ve 27. minutě a tři minuty nato udeřilo. Po centru Vika se hlavou trefil Leclerc – 2:1. Zatímco hostům po snížení narostla křídla, Tachovany ani gól v jejich síti z letargie nedostal. Vyrovnání měl na noze Santler, ale nedal, stejně se vedlo před brankou Kopaniny i Mančálovi, který tak „zahodil" další svou příležitost. Bezstarostnost domácího celku potrestal těsně před přestávkou šťastnou brankou Strnadel – 2:2.

Druhý poločas začal stejně jako první. Velkým tlakem domácího celku, který nepustil soupeře čtyři minuty za polovinu hřiště. Mančál zakončil ve slibné pozici nad branku. V 50. minutě přišel pro FK další šok. Z protiútoku se prosadil Strnadel a poslal hosty dokonce do vedení – 2:3. V dalších minutách začalo dobývání branky hostů. V 52. minutě měl na hlavě vyrovnání Mančál, ale stav se neměnil. Domácí se stále tlačili do útoku, ovšem jejich akcím chybělo úspěšné zakončení. Po hodině hry se z protiútoku hostů ocitl sám před brankou Strnadel, ala naštěstí pro Tachov střílel vedle. Vyrovnání nepřinesly ani slibné příležitosti Mančála, Hudce, Quana a střídajícího Dvořáka. V 76. minutě byl v šanci opět Quan a následně po akci Dvořáka i Folejtar. Nápor Tachovanů sílil, Quan a Machač ale vyrovnání nezařídili. Domácí se dočkali v 86. minutě, kdy tečovaný trestný kop Viterny skončil v síti – 3:3. FK se snažil ještě otočit skóre na svou stranu, v koncovce mu ale chyběl klid. Tři body odmítl v 89. minutě Hutta, kterému „spadl" míč na nohu a z „pětky" přestřelil branku. Hosté se radovali z bodu a Tachované se s podzimem nerozloučili nejlépe.

Tachov: Pták - Foldeši, Kaše, Šácha, Mac Hong Quan, Habart, Viterna, Hutta, Hudec, Mančál, Folejtar. Střídali Machač, Žemlička a Dvořák. Trenér Bečka.