Po nevýrazném výkonu v Žákavě připravili Rozvadovští dárek v podobě tří bodů trenérovi Sopkovi ke čtyřicetinám a bafuňáři Jindřichu Červenému k šedesátinám. Domácí borci přejeli třetí Zbiroh 4:0. Domácí na soupeře vlítli od úvodních vteřin jako uragán a už ve druhé minutě pálil Roháč do tyče. Převahu Rozvadova přerušila jen pátá minuta, kdy střelu Brože domácí gólman kryl. Na druhé straně hlavička Ptáka skončila nad brankou a střelecký pokus Chady těsně vedle.

V 16. minutě se tentýž hráč prodral do šestnáctky a sám před gólmanem jej jen trefil. Získal ale odražený míč byl nemilosrdně zkosen. Pokutový kop s přehledem proměnil Pták – 1:0. V 19. minutě podstoupil souboj s obráncem hostů Chada, míč si převzal Roháč a sám před gólmanem se nemýlil – 2:0. Zbiroh se v této fázi dostával na polovinu domácího celku jen sporadicky a vážněji branku neohrozil. Ve 28. minutě zahrával trestný kop Chada a Hruška jeho střelu s námahou vyrazil.

O dvě minuty později poslal Adamka centrovaný míč na hlavu Roháče, který hlavou překonal špatně postaveného brankáře – 3:0. V závěru poločasu se ocitl v šestnáctce domácích Marchal, ale na pětce nesmyslně upadl. Po změně stran domácí začali jako uragán, ale Bečváč sám před gólmanem střílel vedle, stejně se vedlo i Roháčovi a Růžičkovi.

V 55. minutě zahrával Roháč rohový kop a Hanko napnul síť za zády Hrušky – 4:0. Čtyři minuty nato se před Bobčíkem objevil Karfiol, ale rozvadovský gólman si nulu pohlídal. Když se v dalších minutách neurodilo z příležitostí Roháče, Ptáka, J. Horáčka, Svobody a na druhé straně jen vyprášil rukavice gólmana Křišťan, mohli domácí slavit výhru 4:0.

Rozhodčí: Kratochvíl. ŽK: 2:2. Diváci: 120.

ROZVADOV: Bobčík – J. Horáček (75. Pícha), Růžička (70. Opava), Kupilík, Roháč, Chada (40. Bečvář), Pták, Adamka (75. Svoboda), Hanko, Sopko ml., Zd. Horáček.