Jen vítězství nechávalo nováčka z Rozvadova ve hře o záchranu v Puma krajském přeboru. Poslední soupeř sezony přijel k západním hranicím v kombinované sestavě, ale i přes porážku 5:1 byl S. Město Touškov pro domácí, zejména v prvním poločasu, velice nepříjemným soupeřem.

Úvod zápasu patřil fotbalovějším hostům, na hráčích Rozvadova byla znát až příliš velká nervozita. Sokolíci lépe kombinovali, míč měli častěji na svých kopačkách, ale jejich útoky končily před šestnáctkou ,nebo nepřesnou střelbou. První vážnější akce domácího celku skončila vedoucím gólem. Ve 14. minutě přišel přetažený centr na zadní tyč, brankář Daněk na něj nedosáhl a J. Horáček předložil hlavou Chadovi, jenž byl sám před prázdnou brankou – 1:0. Branka přinesla trochu klidu na kopačky Rozvadova, ovšem hosté se stále snažili držet míč na svých kopačkách co nejdéle. Střely Furbachera, Hodka a Svobody gólové parametry neměly. Ve 27. minutě o sobě dali vědět domácí, kdy se dvakrát zatřáslo břevno. Nejdříve střílel Šuranský a odražený míč „napálil“ ze šestnáctky opět do konstrukce branky Kupilík. Stejný hráč pak o sedm minut později střílel těsně vedle. Ve 37. minutě dal Hanko na 2:0, ale radost jemu i rozvadovským příznivcům zkazil zdvižený praporek asistenta (ofsajd). Těsně před přestávkou měl na kopačce vyrovnání Eliáš, ale Bobčík jeho pokus kryl.

Ve druhém poločasu přišla přehlídka neproměněných šancí Rozvadova, ale naštěstí také branky. Ve 48. minutě střílel Šuranský těsně vedle, šanci J. Horáčka zmařil Daněk a po akci stejného hráče zakončoval Chada ve slibné pozici nad branku. Pícha hlavičkoval jen do břevna, Pták zahodil tutovku a Hanko z „pětky“ hlavičkoval nad branku. Po hodině hry přišla z kopačky J. Horáčka uklidňující druhá branka, když před tím střela touškovského Královce jen těsně minula branku Bobčíka. V 69. minutě se prosadil střídající Karban a tři minuty na to Šuranský – 4:0. V 85. minutě snížil po akci Královce na 4:1 Hodek a všichni čekali na konec utkání. Pro domácí přišla ale ještě jedna lahůdka. Šuranský napřáhl z třiceti metrů a „angličanem“ nedal Daňkovi šanci – 5:1.

TJ Rozvadov – S. M. Touškov 5:1 Poločas: 1:0. Branky: Šuranský 2, Chada, J. Horáček, Karban – Hodek. Rozhodčí: Krutina. ŽK: Pícha. Diváci: 100. Rozvadov: Bobčík – Kůs (38. Pták), Horáček, Bečvář, Kupilík (53. Roháč), Chada (64. Karban), Šuranský, Mráček, Hanko, Pícha, Zd. Horáček.