Třetí jarní kolo divizní soutěže v kopané svede proti sobě mužstva FK Tachov a FC ZVVZ Milevsko.  V podzimním utkání na jihu Čech měli navrch Tachované, kteří tam zvítězili 3:0. Výsledek či jakékoliv vítězství by brali i v sobotu. 

Trenér domácího celku Zdeněk Bečka by měl mít k dispozici až na gólmana Bobčíka kompletní kádr. „Zranění ramene je u brankáře velmi nepříjemné a vleklé, zatím s ním nemůžeme počítat. Do branky půjde Honza Pták, který v úvodních zápasech podal dobrý výkon. V týdnu trápila viróza Jardu Malého, ale do utkání by měl být připraven. Jinak bychom měli být kompletní," řekl ke stavu kádru tachovský lodivod, který chválil mužstvo za předvedený výkon v Čížové a získaný bod.

 „Kluci bojovali a i podle tréninků jde jejich forma nahoru. Věřím, že to prodají i v utkání s Milevskem a příznivcům uděláme radost v podobě předvedené hry a výhry."

Podle kouče na svém herním stylu nehodlají nic měnit a samozřejmě ví, že to je všechno o gólech. „S Benešovem jsme dostali laciné branky. Takových chyb se musíme vyvarovat a být produktivnější v koncovce. Byl bych raději, kdybychom mohli hrát na přírodní trávě, ale počasí je proti. Umělka je specifická, my na ni ale trénujeme celou zimu, tak bychom to měli zvládnout," je optimistou Bečka.