Po dvou kolech na hřištích soupeřů se fotbalisté Stříbra představili v krajském přeboru na domácím trávníku a návrat to byl nepovedený. Stříbrským fotbalistům se nepodařilo navázat na dobrý výkon v Bolevci a prohráli s Čechií Příkosice 0:3.

První šanci měli hosté už v úvodních minutách zápasu. Nejprve zahrávali roh, odražený míč postrčil Krystl spoluhráči Hrubému, který ale neprostřelil obranný val Baníku. Na druhé straně hlavičkoval Dyk jen do rukavic Vaníka a v páté minutě Jareš ve slibné šanci trefil obránce. O dvě minuty později rozehráli hosté přímý kop a Šaman měl plné ruce i nohy práce, aby zabránil Krajdlovi zakončit. Stoper Baníku musel zasahovat i ve 20. minutě, když na domácí branku postupoval Hrubý. Ani tato varování domácím nestačila a přišel trest. Krystl si nejprve pohrál se Zaoralem, poté si položil i Cipra a s míčem doslova dotančil do branky – 0:1. Klíčový okamžik duelu přišel ve 34. minutě. Zaoral fauloval unikajícího Krystla, viděl červenou kartu a musel předčasně do sprch. Podobný moment přišel i na druhé straně, když byl v průniku „sestřelen“ Ábel, příkosický Běle však viděl jen žlutou kartu. Před přestávkou mohl vyrovnat Jareš, ale Vaník jeho pokus nadvakrát zlikvidoval.

Po změně stran mohli hosté využít špatnou rozehrávku stříbrského brankáře, ale naštěstí situaci nevyřešili nejlépe. V 56. minutě musel Cipro zasahovat i proti Fialovi, který se před ním ocitl zcela osamocen. Slabší chvilku si Cipro vybral v 59. minutě, kdy se jen díval, jak přímý kop Hrubého končí za jeho zády – 0:2. V 79. minutě zahráli Stříbrští špatně přímý kop, ze kterého se pak dostali do zakončení hosté. Votýpka přihrál rozběhnutému Krystlovi, který pohodlně zakončil – 0:3. Čestný úspěch Baníku mohl dát v 89. minutě Dyk, Vaník ale jeho střelu reflexivně vyrazil na roh.

Baník: Cipra – Ichnatolya (72. Slába), Zaoral, Jareš, Petraška (67. Vraštil), Šaman, Ábel, Florus, Dyk, Hudec, Zámeček.