Ve středeční dohrávce s Hořovickem „navázali" divizní fotbalisté FK Tachov na výkon z jihu Čech a po bezkrevném výkonu prohráli 1:2. Přísnější měřítko snesl ještě první poločas, ve druhém domácí příznivci nad výkonem Tachova jen kroutili hlavou. Situace ve spodku tabulky se tak pro Tachov ještě více zkomplikovala.

Domácí nevstoupili do utkání nejlépe. V první minutě přišla „minela" Tušla, ale Zítek ji nepotrestal. O minutu později se sám před gólmanem Ptákem ocitl Štěpnička, domácí gólman jej vychytal. Vzápětí na druhé straně byl ve slibné pozici Mančál, ovšem jeho hlavička gólové parametry neměla. Stejný hráč pak sám na šestnáctce nezpracoval míč. V 11. minutě přišel rohový kop aktivních hostů a zcela osamocený Wágner poslal pohodlně hlavou hosty do vedení. Z něho se Hořovicko radovalo jen pět minut, protože Habart udělal „blafák" i gólmanovi a vyrovnal – 1:1.

Místo domácích nabudila vyrovnávací branka hosty, kteří se dostali do dvou slibných příležitostí. Štěpničkovi ji zlikvidoval Pták a Kolář netrefil mezi tyče. V dalších minutách se hrálo mezi šestnáctkami a vážnější akce přišla až po půlhodině hry. Hosté zahrávali rohový kop, Mančál nedoskočil na míč a Wágner hlavou upravil jako přes kopírák na 1:2. Domácí mohli vzápětí srovnat, ovšem po závaru před brankou Mojžíše a střele Malého nad branku se stav neměnil. Hned na to střílel vedle Hudec. Nápor domácích trval a do výborné příležitosti se dostal Žemlička. Místo aby postupoval na branku tak zbrkle vystřelil nad branku. Neuběhly ani dvě minuty a Habart z voleje přestřelil. Gólem neskončil ani trestný kop Hudce a v poslední minutě poločasu zcela osamocený Mančál odmítl vyrovnání.

Druhý poločas se hosté zatáhli na svou polovinu a Tachov chodil do „plných". Přesto měl v 52. minutě vyrovnání na hlavě Mančál, ale jeho slabá střela skončila v rukavicích gólmana. To bylo ze strany domácích na několik minut poslední ohrožení branky. Naopak, činili se hosté, ale po hodině hry skončily dva střelecké pokusy Nademlejnského nad bránou. V 65. minutě na sebe trestným kopem upozornil Malý, jeho dělovka skončila jen těsně vedle šibenice.

Aktivní Nademlejnský vyzkoušel pozornost Ptáka, ale to už byli hosté „zakopaní" na své polovině a větším pohybem hýřili jen střídající hráči. Smutným hrdinou byl domácí Mančál, který měl v rozmezí 71. a 72. minutě dvě obrovské šance, ovšem jeho hlavičkové pokusy vyvolaly v prořídlých ochozech zklamání. V 80. minutě se dělovkou zaskvěl Šácha, gólman Mojžíš však vytáhl parádní zákrok a následný centr Hudce před brankou nikoho nenašel. V samém závěru musel nejdříve zneškodnit střelu Koláře domácí gólman a minutu před koncem se neujal další pokus Mančála. Hosté si tak výsledek zkušeně pohlídali.

FK Tachov – FK Hořovicko 1:2
Poločas: 1:2. Branky: 16. Habart – 11. a 30. Wágner. Rozhodčí: Krupka. ŽK: Viterna – Kolář. Diváci: 100.
Tachov: Pták – Ruda, Šácha, Malý, Habart, Viterna, Žemlička, Hudec, Mančál, Folejtar, Tušl. Trenér Bečka.