Nepříjemná série bez výhry divizního FK Tachov se prodlužuje. Na domácím trávníku hostil Štěchovice a prohrál 0:3.

Půldruhá stovka příznivců zaznamenala na Městském stadionu v Tachově u domácího mužstva „personální" a bohužel i herní proměny. V dresu Tachova se objevili Mac Hong Quan a David Benda, na lavičku se posadili Földeši, Žemlička, Dvořák, Folejtar, Machač a náhradní gólman Pták.

Domácí se snažili v úvodních minutách o tlak, ale  Štěchovice naznačily, že dostat se na dostřel jejich branky bude velmi těžké. Po jedné propagační straně na každé straně přišlo vážnější ohrožení branky gólmana hostů Soukupa až ve 13. minutě, kdy dělovka Hudce skončila těsně nad brankou.  Dvě minuty na to na druhé straně napřáhl štěchovický Vostrý a jeho „bomba" skončila na břevně. Největší šance Tachovanů, a jak se později ukázalo jediná, se zrodila v 19. minutě. Habart utekl po straně a přesnou přihrávkou vybídl ke skórování nováčka v dresu FK Bendu. Ten však sám před gólmanem střílel vysoko nad branku. V dalších minutách se stále více začali prosazovat hosté, ovšem obrana domácího celku pracovala velmi dobře. Ve 26. minutě nachytal Šrain v nedbalkách domácího gólmana Bobčíka a míč i za pomoci větru skončil v síti – 0:1. Vedoucí branka hostů poznamenala psychiku Tachovanů a ti až na nepřesnou střelu nové akvizice Mac Hong Quan nic nevymysleli.  Ve zbývajících minutách prvního poločasu už byli hosté herně lepším týmem a naopak Tachované jen stínem mužstva z předcházejících kol. Štěchovický Vostrý vystřelil nad branku, v jasné šanci sám před Bobčíkem se ocitl ve 31. minutě Kodr, ale hlavičkoval vedle. Domácí snaha končila ještě před šestnáctkou soupeře a po jednom z protiútoků Mařík místo přihrávky střílel nad branku.

Po přestávce se dlouho nic vážnějšího na hřišti nedělo, za zmínku stojí jen střídání v domácím týmu, kdy se postupně do hry dostali Folejtar, Dvořák a Machač. Ani to nepomohlo a domácí se marně snažili překonat pružnou obranu Štěchovic. V 76. minutě zahrávali domácí trestný kop a střela Šáchy z pětadvaceti metrů byla jediná, která mířila mezi tyče, gólman Soukup byl na místě. O minutu později „zaspala" celá obrana Tachova a Mařík hlavičkou zvýšil vedení Štěchovic na 0:2. Poslední desetiminutovka už byla ze strany FK zmar a čekání na konec zápasu. Hosté ho Tachovanům ztrpčili ještě v 88. minutě brankou střídajícího Synka – 0:3.

Tachov: Bobčík – Šácha, Kaše, Tušl, J. Viterna –  Mac Hong Quaen (53. Folejtar), Hutta, Hudec, Habart, Benda (65. Dvořák) – Mančal (76. Machač). Trenér Zdeněk Bečka.