Krajský přebor staršího dorostu v kopané vkročil do dvaadvacátého kola a mladí Tachované v něm zajížděli do Sušice. Domácí po výborném poločasu zvítězili 6:3.

Stále se lepšící herní projev v jarní části přeboru nedokázali hosté tentokrát zopakovat a navázat na úspěšný výsledek z domácího utkání s Nepomukem.

„V Sušici se nám nepodařilo navázat na úspěch z minulého kola a připsali jsme si další zbytečnou porážku. Než jsme zjistili, že už nesedíme v autobuse, ale pohybujeme se na hřišti, domácí vedli 2:0. Naše obrana byla nedůrazná a dělali jsme spoustu nevynucených chyb. Po půl hodině jsme se probudili, ale přesto do přestávky inkasovali ještě jednou. Druhý poločas byl už vyrovnaný, ale opět jsme po každé chybě inkasovali. Je to pořád stejný scénář, individuální chyby a ne důraz v obranné činnosti nás zbytečně stojí body," zhodnotil utkání trenér FK Tachov Pavel Smolák.

TJ Sušice – FK Tachov 6:3
Poločas: 3:0. Branky FK: Žemlička 2, Pešek. Diváci: 32.

Tachov: Žipaj – Lebeda, Janda, Horák, Diviš – Dvořák, Kořínek, Žemlička, Sláma – Marek – Trejbal. Střídali Beneš, Pešek a Půža.