Vítězem druhého kola Tip ligy, které pro sázející přineslo skutečné žně, se stal Milan Matoušek z Tachova. Spolu s dalším třemi borci uhádl všechny výsledky, byl ale nejblíže Supertrefě, a tak se stal vítězem kola.

Po dvou kolech jsou ve vedení Václav a Michal Mazancovi, kolektivům prozatím vládnou Baníkovci Zadní Chodov.

Ceny pro vítěze jednotlivých kol je možné vyzvednout po telefonické dohodě, volejte číslo 602 661 178.

Regionálním partnerem Tip ligy čtenářů Tachovského deníku je Rodinný pivovar Chodovar Chodová Planá.

Správné výsledky 2. kola: 1. Stříbro – Staňkov 1 (5:4), 2. Tachov – Planá 1 (6:0), 3. Horšovský Týn – Chodová Planá 2 (2:4), 4. Chodský Újezd – Krchleby 1 (6:2), 5. Bor – Stráž 1 (6:2), 6. Bezdružice – Třemešné 1 (5:1), 7. Černošín – Lom 2 (1:6), 8. Damnov – Zadní Chodov 2 (2:4), 9. Tachov B – Ctiboř 1 (8:1), 10. Bernartice – Hošťka 1 (8:0).

Supertrefa: 73.

CELKOVÉ POŘADÍ - JEDNOTLIVCI

1. a 2. místo

TC0006 Václav Mazanec, Zadní Chodov 22 35

TC0057 Michal Mazanec, Tachov 22 35

3. až 8. místo

TC0029 Milan Matoušek, Tachov 22 32

TC0059 Radek Mazanec, Planá 19 32

TC0022 Jana Duspivová, Studánka 16 32

TC0013 Alena Kopecká, Tachov 16 32

TC0063 Martin Uhlíř, Tachov 16 32

TC0072 Pavel Kaprhál, Kšice 13 32

9. až 18. místo

TC0058 Petra Mazancová, Tachov 22 29

TC0101 Miroslav Bostl, Damnov 19 29

TC0001 Václav Baxa, Stříbro 16 29

TC0004 Oksana Pasmurteva, Tachov 16 29

TC0038 Pavel Žalud, Tachov 16 29

TC0086 Václav Křemen ml., Tachov 13 29

TC0085 Václav Křemen st., Tachov 13 29

TC0066 Karel Štrupl, Tachov 13 29

TC0061 Josef Uhlíř, Tachov 13 29

TC0065 Jan Uhlíř, Tachov 13 29

19. až 37. místo

TC0060 Lucie Šmatová, Planá 19 26

TC0115 Anna Dudová, Tisová 16 26

TC0100 Petr Kopáček, Kočov 16 26

TC0016 Pavel Kopecký, Tachov 16 26

TC0005 Tomáš Miščuk, Tachov 16 26

TC0062 Jana Uhlířová, Tachov 16 26

TC0052 Jiří Benáček, Tachov 13 26

TC0073 Miroslav Chmelař, Rozvadov 13 26

TC0051 Milan Javorský, Bor 13 26

TC0090 Dalibor Kolesa, Bezdružice 13 26

TC0089 Matyáš Kolesa, Bezdružice 13 26

TC0082 Ladislav Kopáček nejml., Tachov 13 26

TC0099 Jakub Lancigr, Planá 13 26

TC0049 Petr Loukota, Bor 13 26

TC0050 Marta Loukotová, Bor 13 26

TC0053 Jaromír Matoušek, Tachov 13 26

TC0074 Veronika Rubíková, Tachov 13 26

TC0068 Martin Pospíšil, Tachov 10 26

TC0039 Jitka Žaludová, Tachov 10 26

38. až 56. místo

TC0097 Miroslav Bostl ml., Damnov 16 23

TC0084 Radek Kopáček, Tachov 16 23

TC0043 Václav Lácha, Planá 16 23

TC0041 Matyáš Lácha, Kyjov 16 23

TC0044 Tomáš Lácha, Kyjov 16 23

TC0042 Božena Láchová, Planá 16 23

TC0021 Karel Novotný, Tisová 16 23

TC0047 Radek Rytíř, Brod u Stříbra 16 23

TC0048 Tomáš Rytíř, Vejprnice 16 23

TC0046 Jiří Rytíř ml., Vejprnice 16 23

TC0045 Jiří Rytíř st., Kladruby 16 23

TC0002 Libor Zeithaml, Nedražice 16 23

TC0040 Jiří Bočan, Bor 13 23

TC0035 Miroslav Bočan, Bor 13 23

TC0116 Karel Duda, Tisová 13 23

TC0117 Karel Duda ml., Tisová 13 23

TC0055 Petr Lokajíček, Tachov 13 23

TC0064 Lucie Uhlířová, Tachov 13 23

TC0067 Tomáš Pospíšil, Tachov 10 23

57. až 80. místo

TC0036 Václava Jamrichová, Vysočany 19 20

TC0070 Martin Kundrát, Stříbro 19 20

TC0056 Jiří Mikulanda, Tachov 19 20

TC0110 Petr Gajdoš, Studánka 16 20

TC0088 Jiří Koch, Tachov 16 20

TC0091 Jaroslav Kolesa ml., Konst. Lázně 16 20

TC0031 Zdeněk Andrle, Tachov 13 20

TC0003 Jiří Bouše, Holostřevy 13 20

TC0023 Luboš Duspiva, Nové Sedliště 13 20

TC0027 Jiří Duspiva, Studánka 13 20

TC0077 Jana Kotousová, Tachov 13 20

TC0012 Vladimír Matoušek, Lom u Tachova 13 20

TC0079 Jitka Prokopová, Tachov 13 20

TC0080 Pavla Rybová, Tachov 13 20

TC0104 Pavel Střihavka, Třemošná 13 20

TC0076 Petra Uhlířová, Tachov 13 20

TC0078 Alena Veletová, Tachov 13 20

TC0069 Jiří Volf, Kšice 13 20

TC0014 Tomáš Wurm, Planá 13 20

TC0071 Václav Kaprhál, Kšice 10 20

TC0102 Jiří Procházka ml., Damnov 10 20

TC0103 Jiří Procházka st., Damnov 10 20

TC0075 Markéta Rubíková, Tachov 10 20

TC0083 Ladislav Kopáček ml., Tachov 7 20

81. a 82. místo

TC0126 Josef Grzib, Studánka 19 19

TC0124 Veronika Wurmová st., Planá 19 19

83. až 96. místo

TC0112 Jiřina Pintířová, Studánka 16 17

TC0032 Jan Toman, Lestkov 16 17

TC0092 Jaroslav Kolesa st., Slavice 13 17

TC0017 Tomáš Kopecký, Tachov 13 17

TC0113 Ján Strašík, Studánka 13 17

TC0119 Libuše Vaněčková, Planá 13 17

TC0106 Jaroslav Duspiva, Kladruby 10 17

TC0107 Miroslav Duspiva, Kladruby 10 17

TC0108 František Fafílek, Stříbro 10 17

TC0009 Vlastimil Hudák, Tachov 10 17

TC0037 Zdenko Petráš, Dlouhý Újezd 10 17

TC0087 Alena Petrová, Tachov 10 17

TC0109 Vlasta Rynešová, Stříbro 10 17

TC0095 Vlastimil Strachota, Kladruby 7 17

97. až 100. místo

TC0125 Ludmila Grzibová, Studánka 16 16

TC0135 Martin Šika, Tachov 16 16

TC0130 Barbora Vaněčková, Planá 16 16

TC0007 Miloslav Jucha, Bíletín 0 16

101. až 107. místo

TC0105 Josef Chum, Studánka 16 14

TC0114 Jana Šoporová, Studánka 16 14

TC0054 Josef Hataj, Tachov 13 14

TC0033 Petr Koňařík, Tachov 13 14

TC0098 Erik Šály, Brod nad Tichou 10 14

TC0011 Jiří Duchoň, Studánka 7 14

TC0096 Martin Duspiva, Kladruby 7 14

108. až 113. místo

TC0122 Eva Andrlová, Tachov 13 13

TC0131 Jiří Duspiva st., Milíře 13 13

TC0120 Romana Janotová, Pernarec 13 13

TC0133 Vladimir Prokopenko, Tachov 13 13

TC0138 Jaroslav Vaněček ml., Planá 13 13

TC0008 Jan Jucha, Bíletín 0 13

114. a 115. místo

TC0026 Josef Kadlec, Bor 14 12

TC0015 Roman Frouz, Planá 11 12

116. až 124. místo

TC0081 Ladislav Kopáček st., Tachov 16 11

TC0028 Miloš Hataj, Tachov 13 11

TC0034 Jana Koňaříková, Tachov 13 11

TC0025 Václav Opava, Planá 10 11

TC0010 Jiří Pintíř, Studánka 10 11

TC0093 Josef Duspiva, Holostřevy 7 11

TC0020 Miloslava Duspivová, Kladruby 7 11

TC0094 Martina Duspivová, Kladruby 7 11

TC0024 Božena Opavová, Planá 7 11

125. až 128. místo

TC0132 Patrik Hána, Tachov 10 10

TC0128 Josef Janča, Tachov 10 10

TC0136 František Krivda, Vysočany 10 10

TC0121 Hana Opavová, Horšov 10 10

129. až 131. místo

TC0111 Bohumila Matoušková, Studánka 13 8

TC0030 Jaroslava Matoušková, Tachov 7 8

TC0019 Jana Rieke, Planá 7 8

132. až 134. místo

TC0129 Václav Kolář, Studánka 7 7

TC0137 Lenka Krivdová, Vysočany 7 7

TC0134 Radek Tříska, Vysočany 7 7

135. místo

TC0118 Jaroslav Vaněček, Planá 10 4

136. až 138. místo

TC0018 Věra Kopáčková, Planá 7 1

TC0127 Lenka Krausová, Studánka 1 1

TC0123 Veronika Wurmová, Planá 1 1

CELKOVÉ POŘADÍ - TÝMY

1. místo

Baníkovci Z. Chodov 82 122

2. místo

Viktoria Tachov 58 110

3. místo

Škodováci Tachov 46 107

4. místo

Loukotým Bor 52 104

5. místo

Busak Tachov 52 95

6. až 9. místo

Chmelíci Tachov 49 92

Pati Kšice 55 92

Sparta Planá 64 92

Fist Team Kladruby 64 92

10. až 12. místo

Damnovští jezdci 52 89

U Rumu 55 89

Farma Slavice 55 89

13. místo

SPP Obušek TC 58 83

14. a 15. místo

Kozonautí 52 80

Kopačky Tachov 52 80

16. místo

VKV Kladruby 40 68

17. místo

Hospoda kulatá bába 58 62

18. místo

Vlamirema 28 53

Autor: Jiří Kohout a Jan Vydra