Po domácím výprasku s Černicemi zajíždělo mužstvo TJ Chodský Újezd do Zruče. Po vyrovnaném průběhu  zůstali hosté po prohře 2:1 bez bodového zisku, když rozhodující branku inkasovali v samém závěru.

Zápas začal oboustranně velmi opatrně. Po čtvrthodině  začali mít více ze hry hosté, ale domácí pozorně bránili a Chodský Újezd nepouštěli do střeleckých příležitostí. Až ve  27. minutě se uvolnil hostující Trejbal, přihrál Peštovi, který se dostal za obranu, ale v rozhodující chvíli podklouzl. Ve 35. minutě se uvolnil Chval, ovšem nezakončil mezi tyče.  Hosté svou územní převahu zúžitkovali až ve 42. minutě, kdy po centru Kurčíka skóroval Hanko – 0:1.

Druhý poločas začali aktivněji domácí, ovšem brankář hostů Slivoně byl výborný. „Domácí měli převahu a my jsme čekali na kontry. V 63. minutě dostal za půlkou ideální přihrávku Chval, postupoval sám na domácího brankáře, ale v koncovce selhal a to se ukázalo jako rozhodující," viděl klíčový moment utkání trenér Chodského Újezdu Jiří Dufka a popsal další důležitý moment: „V 72. minutě byl po úniku sražen v pokutovém území Pešta, hlavní nařídil penaltu, ale po poradě s pomezním ji odvolal."

Domácí byli nadále aktivnější a byli odměněni v 76. minutě, kdy na hranici šestnáctky vystřelil Eisenhammer a vymetl pavučinu branky Slivoně. „Domácí se po vyrovnání stáhli, bránili remízu a my měli několik slibných příležitostí. Šanci neproměnil v 79. minutě Kurčík. O šest minut později přišla další naše šance. Chval se uvolnil, našel ideálně na penaltě Josefa Pikla, ten místo střeli si míč posunul do strany a jeho střelu, která mu nesedla, gólem neskončila," popsal jeden z dalších klíčových okamžiků kouč. Minutu před koncem zahrávali domácí rohový kop, míč propadl na zadní tyč a domácí dali šťastně na 2:1.

„Utkání by slušela remíza. My byli lepší v prvním a domácí ve druhém poločasu. Chyběla nám kvalitnější přihrávka, spoustu míčů jsme zbytečně odevzdali domácím zadarmo. Druhý zápas venku jsme špatně zahráli koncovku utkání, zaměříme se na to," zhodnotil zápas Dufka.

TJ Zruč – TJ Chod. Újezd 2: 1
Poločas: 0:1. Branky: Eisenhammer, Husník – Hanko. Rozhodčí: Pressl.  ŽK: 2:3. Diváci: 100.
Ch. Újezd: Slivoně – Kurčík, Suchý, L. Pikl st., Černohorský, L. Pikl ml., J. Pikl, Hanko, Trejbal, Pešta, Chval. Střídali Beneš a Kozá