Fotbalová 1. B třída měla na programu druhé kolo a mužstvo Chodského Újezdu zvítězilo s B. Zbůch 5:2.

Od počátku se hrál z obou stran útočný fotbal, ale před brankou byli nebezpečnější Dufkovo  hoši. Ve 25. minutě po rychlém brejku a precizní přihrávce P. Pikla skóroval Pešta na 0:1. Poté se střídaly útoky na obou stranách, ale do přestávky už  branka nepadla.

Druhý poločas začal náporem Baníku, který byl do 60. minuty lepším celkem. Jeho převaha byla korunována vyrovnávací brankou. „Byla to slabá střela Mrázka ze třiceti metrů, která mířila vedle, ale před brankou sklouzla a od tyče se dostala za Slivoněho záda," popsal ikriminovaný okamžik trenér Chodského Újezdu Jiří Dufka. Po inkasované  brance ale převzal Chodský Újezd  iniciativu a v 65. minutě skóroval přesnou hlavičkou Bezdička – 2:1. „Diktovali jsme tempo a další branka visela ve vzduchu. Bohužel, v 71. minutě, po ojedinělé šanci domácích, došlo ke střetu v pokutovém uzemí a pískal se pokutový kop, který Schejbal proměnil," řekl k důležitému momentu kouč. Jeho svěřenci byli i nadále  lepším týmem, ale gól přišel až v 80. minutě. V pokutovém území Baníku byl sražen P. Pikl a Bezdička poslal z penalty „hosty" do vedení – 3:2. Poté přišli chvíle P. Pikla, který v 85. minutě po výborně sehraném trestném kopu přeloboval brankáře a o dvě minuty později „vymotal" obranu soupeře Pešta a  P. Pikl dal na konečných 5:2.

„Jsem velmi spokojený.  Utkání se ale nevyvíjelo podle mojí představy, v prvním poločasu se nám nedařila přihrávka.  Ve druhém si kluci pomohli, když k sobě přišli blíž, nahráli si z jedný a už na hřišti dominovali. Je na nich už vidět více zkušeností, inkasované hloupé góly je nesrazili. Byla to zasloužená výhra. Utkání mělo slušnou úroveň, ke které pomohli svým, z mého pohledu, dobrým výkonem všichni tři arbitři," hodnotil utkání Dufka.

TJ Chod. Újezd – B. Zbůch 5:2
Poločas: 1:0. Branky: Bezdička 2, Pikl 2, Pešta – Mrázek, Schejbal. Rozhodčí: M. Duda.  ŽK: 0:4. Diváci: 80. 
Ch. Újezd: Slivoně – Beneš, Suchý, Štěrba (75. Trejbal), Kurčík, Lad. Pikl ml., J. Pikl, Bezdička, L. Medek (88. Dufka), P. Pikl, Pešta.