Vedoucí mužstvo krajské soutěže fotbalové 1. B třídy vstoupilo do zimní přípravy. Hráči TJ Chodský Újezd se poprvé po úspěšném podzimním, vystoupení sešli včera.

Plán přípravy začali fotbalisté TJ Chodský Újezd plnit pod vedením Václava Bezdičky a trenéra Jiřího Dufky.

„Venca během své kariéry načerpal zkušenosti a ty může zúročit nejen na hřišti jako aktivní hráč, ale i jako trenér. Tato spolupráce funguje už delší dobu a já mohu být s jeho prací spokojen. Věřím, že tomu bude i nadále. Kluci jej respektují a to je hlavní," pravil trenér a předseda klubu v jedné osobě Jiří Dufka, jenž hned dodal, že příprava se moc neliší od těch předchozích. „Nemáme důvod nic měnit, zatím se nám vždy tento model vždy osvědčil."

Hráči se budou podle slov předsedy připravovat v pondělí v nafukovací hale v Plané, ve čtvrtek je čeká spinning v Tachově a v pátek využíjí umělku v Tachově.  „Věřím, že kluky nepotkají nějaké větší zdravotní trable co se týče zranění či nějakých virových onemocněních. Samozřejmě účast jako vždy ovlivní pracovní povinnosti hráčů, ale to není nic nového," poznamenal trenér, který má už zajištěný také program přípravných zápasů.

„Začínáme 9. února v Mariánských Lázních, o týden později hrajeme ve Zruči a 24. února s Rozvadovem na tachovské umělce. Druhého března jedeme na plzeňskou letnou a 16. března se utkáme v Tachově s místní rezervou FK. Od 8. do 10. března absolvujeme krátké soustředění v Broumově," upřesnil program přípravy kouč.

 „Kádr prakticky zůstává stejný, nikdo neodchází a pokud bychom měli kádr doplnit, tak z vlastních zdrojů," vyvrátil jakékoliv dohady o odchodu či příchodu některých hráčů Dufka.