Důležité body získali v desátém kole 1. B třídy fotbalisté Konstantinových Lázní. V domácím prostředí porazili rezervu Nýřan 2:0. Domácí mužstvo se dlouho nemohlo dostat do hry a Nýřany zlobily z rychlých a nebezpečných protiútoků. Dvakrát hasil nebezpečí včasným vyběhnutím gólman Sedlecký a svůj tým tak v těchto fázích zápasu podržel. Od 25. minuty se Lázním začalo dařit a po akci Holáka střílel v dobré pozici Rašín nad branku. Před odchodem do kabin se domácí fanoušci dočkali. Radost jim po akci Holáka udělal Bubeníček – 1:0. Po změně stran už Lázně kontrolovaly hru a prakticky nepustily soupeře do vážnější příležitosti. Holáka dvakrát a jednou Rašína vychytal při slibných příležitostech nýřanský gólman, při technické střele Rašína mu pomohlo břevno. Domácí svoji výhru pečetili v 90. minutě, kdy skóroval střídající Kašpar. „Naše výhra je zasloužená a mohli jsme vyhrát daleko větším rozdílem. Bohužel, další šance zůstaly neproměněné. Pro nás jsou to ale velmi důležité body, takže jsme spokojeni,“ viděl zápas asistent trenéra K. Lázní Pavel Rašín.

S. K. Lázně – Dioss Nýřany B 2:0. Poločas: 1:0. Branky: 41. Bubeníček, 90. Kašpar. Rozhodčí: Škarda. ŽK: 1:1. Diváci: 80.

K. LÁZNĚ: Sedlecký – Bock, Martin Pohlot, Michal Pohlot, Vaněk, D. Hoffmann, Rašín, Bubeníček, Hampapa, Holák, Zabloudil. Střídali M. Hoffmann a Kašpar.