Dva góly O. Malého a Jana Hečka rozhodly

Černice - Fotbalová 1. A třída.

22.11.2011

Fotbal: T. Přimda – VD Luby 0:1Foto: DENÍK/František Hlas

Podzimní část fotbalové 1. A třídy zakončil T. Přimda výhrou na hřišti S. Černice 0:4.

Přimdští fotbalisté byli aktivnější a měli míč častěji na svých kopačkách. V sedmé minutě střílel těsně vedle branky Krýsl, ale jinak se hrálo mezi šestnáctkami. Skóre se měnilo až ve 23. minutě, kdy centrovaný míč Jana Hečka usměrnil do branky Malý – 0:1. Do konce poločasu se domácí nedostali do slibné příležitosti, střelecké pokusy byly nepřesné a co šlo mezi tyče chytil Landrgott. Když se neprosadil ani Tatran, šlo se do kabin za příznivějšího stavu pro hosty.

Přimdští vlétli do druhé půle jako uragán, ovšem Jar. Hečko a Malý neměli přesnou mušku. V 51. trefil šibenici Krýsl, ale radost hostů byla předčasná. Asistent rozhodčího zvedl praporek pro údajný ofsajd. O pět minut později už to ale bylo 0:2. Trestný kop z pětadvaceti metrů zahrával Malý a gólman Černic byl bezmocný. V 62. minutě přišel další protiútok hostů, Krýsl uvolnil Jana Hečka a domácí byli na kolenou – 0:3. Poslední hřebíček do rakve jim čtvrthodiny před koncem „zatloukl“ opět Jan Hečko – 0:4. Tatran nadále kontroloval vývoj zápasu a obrana v čele s gólmanem Landrgottem udržela vzadu nulu. V 85. minutě ještě Malý trefil břevno. Střídající Hlaváček se místo do branky postavil do útoku Tatranu a mohl změnit skóre. Jeho střela ale skončila na tyči.

„Vývoj prvního poločasu naznačil, že bychom si měli při zodpovědném výkonu odvézt body. Úkol byl jasný, dobře bránit a hrát na rychlé protiútoky. Landrgott podal opět spolehlivý výkon a naše kontry dělaly domácím problémy. Výhra mohla být i vyšší, myslím si, že branka Krýsla byla regulérní. Klukům patří dík za předvedený výkon a příznivý výsledek,“ hodnotil zápas prezident Tatranu Ján Sopko a dodal: „Šestá příčka po podzimu předčila moje očekávání. Jsem velmi spokojený a věřím, že i na jaře budeme hrát v horní polovině tabulky.“

S. Žákava – T. Přimda 0:4

Poločas: 0:1. Branky: Hečko 2, Malý 2. ŽK: 0:1. Diváci: 120.

Tatran: Landrgott – Sopko, Opava, Jan Hečko, Teplárek, Karásek, Krýsl, Coufal, Růžička (70. J. Brouzda), Jar. Hečko, Malý (85. Hlaváček), Trenér Jan Sopko.

22.11.2011

Ilustrační fotografie.

Přijďte si popovídat o Českém lese

Byt. Ilustrační foto.

Z fary se stanou byty

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Tachovsko – Mládě vzácného orla mořského vylíhlé loni u Boru pozoroval před několika dny ornitolog u Tisové.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Olomouc, Plzeň – Věděli, že to v Olomouci nebude lehké, ale že si odvezou tak hořkou porážku, hokejisté Škody Plzeň nečekali.

Série pokračuje. Viktoria porazila i Brno

Plzeň – Nezaváhali. Fotbalisté Viktorie Plzeň vyhráli už jedenácté utkání v řadě od začátku ligové sezony. V neděli doma porazili 3:0 Zbrojovku Brno, vedenou bývalým koučem Plzně Romanem Pivarníkem. O branky se postarali Krmenčík, Hořava a Kopic.