Příznivci vedoucího týmu divizní soutěže se v duelu FK Tachov – TJ Malše Roudné (3:0) těšili v dresu hostů na bývalého „ligistu" Otépku a na souboje kanonýra Kaloda s domácí obranou. Ani jeden z nich se na trávníku neobjevil. Přesto hosté, hlavně ve druhém poločasu, ukázali své kvality, což potvrdil i domácí trenér Zdeněk Michálek.

„V druhém poločasu byla Malše lepší. Více běhala a nám to dělalo starosti. My jsme rozhodně nechtěli bránit dvoubrankové vedení, ale hosté nás přehrávali," poznamenal na adresu soupeře tachovský kouč. „První poločas byl z naší strany ale dobrý. Je škoda, že jsme nevyužili plno brankových příležitostí. Vytěžili jsme jen dvě branky a na tu třetí pojišťovací pak čekali až do samého závěru," zhodnotil utkání Michálek.

K výhře 3:0 přispěl dvěma trefami František Dvořák, ale nebylo to hlavou, ale oba góly vstřelil nohou.

„Do utkání jsme vstoupili suprově. Napadali je a měli plno šancí. Dali jsme branku a naštěstí ještě do přestávky druhou a pak už to jen dohrávali," komentoval výkon mužstva kanonýr, který měl pro hru ve druhém poločasu své vysvětlení. Na tom terénu je třeba si dát přesnou přihrávku, nám se to nedařilo a pak to opticky vypadalo, že má soupeř převahu."

Skóre zápasu otevřel F. Dvořák ve 14. minutě, kdy si zpracoval dlouhý aut Knakala a patičkou se mu podařilo překvapit obranu i gólmana. Třetí branku přidal v závěru, kdy si naběhl na přihrávku Hudce. „Tak já jsem za to rád, ale je jedno kdo dá branky. Hraji v útoku, tak se ode mne góly očekávají. Hlavní je, že jsme zvládli další těžký zápas," dodal Dvořák, jenž se po operaci kolena a úspěšně rekonvalescenci cítí dobře a na jeho výkonech je to znát.