Poslední herní prověrku před jarní premiérou České fotbalové ligy absolvoval FK Tachov proti německému celku SpVgg Weiden. Ve vyrovnané partii zvítězil domácí Tachov 3:1.

Hosté hrající nejvyšší bavorskou soutěž začali s vervou a Tachov se herně začal prosazovat až po dvaceti minutách. Do té doby byli hosté v útoku nebezpečnější a už v deváté minutě spálil šanci Wildenauer. Ve 20. odmítl vedení i Egeter. Domácí sice zahrávali několik standardní situací, ovšem branku vážněji neohrozili. Skóre utkání otevřel po rohovém kopu Vaněčka kanonýr Dvořák. V té době už měli domácí převahu, lépe kombinovali a dostávali se do nebezpečného zakončení. Domácí přidali Hradeckým ještě další branku a na jejich dvoubrankovém vedení nezměnila nic ani šance Egetera, kterou zmařil pozorný Houdek.

Po přestávce začali hosté opět aktivněji, ale do větší brankové příležitostí se nedostali. Výjimkou byla hlavička Riestera. V 65. minutě chybu soupeře potrestal Dvořák a bylo rozhodnuto – 3:0. Tachov ovládl zcela hru a až po prostřídání se Weiden dostal opět do hry a své snažení přetavil v 79. minutě Grafem gólem na 3:1. Více branek se už diváci nedočkali.

FK Tachov – SpVgg Weiden 3:1
Poločas: 2:0. Branky: 29. a 65. Dvořák, 38. Hradecký – 78, Graf. Rozhodčí: Henych. Hráno bez karet. Diváci: 80.

Tachov: Houdek – Tušl, Matas, Knakal, Mlynařík, Vaněček, P. Šácha, Tříska, Habart, Dvořák, Hradecký. Střídali Folejtar, Ruda, Hrošovský, Kropáček, Hoffmann, Stružka. Trenér: Vaigl.