Nováček 1. A třídy z Chodského Újezdu zajížděl na hřiště D. Horšovský Týn a mohl jen překvapit. Proti vedoucímu týmu soutěže podali Dufkovo hoši dobrý výkon, ale na bodový zisk to nestačilo. Domácí Dynamo zvítězilo 5:3.

Hosté favorita zaskočili už ve druhé minutě, kdy po rychlém brejku skóroval J. Pikl – 0:1. „Domácí začali šlapat a přišpendlili nás na naší půlku. My zodpovědně bránili, nepouštěli domácí do koncovky a sami jejich obranu zaměstnávali rychlými kontry," viděl další průběh utkání trenér TJ Chodský Újezd Jiří Dufka. Ve 28. minutě ztratili hosté míč a Dynamo jejich chybu potrestalo – 1:1.

„Místo po lajně řešili kluci přihrávku přes střed hřiště, domácí ji zachytili a kolmicí se dostali za naší obranu. Nás to trochu nalomilo a domácím narostla křídla," popsal gólovou situaci trenér hostů. Domácí se pak častěji dostávali na dostřel Slivoněho branky, který vše, co šlo mezi tyče pochytal. Posledních deset minut byl tlak domácích obrovský. V 41. minutě předvedli krásnou akci na jeden dotek a zaslouženě se dostali do vedení 2:1.

Druhý poločas začalo Dynamo lépe a v 51. minutě zvýšilo své vedení na 3:1. Hosté po inkasované brance více otevřeli hru, dostávali se do příležitostí, ale v koncovce se jim nedařilo. „Když jsme hru opticky vyrovnali, možná jsme byli i lepší, přišel v 65. minutě úder v podobě čtvrté branky. Pak začalo pršet a děly se věci. Déšť nás „pokropil" a my jsme domácí zmáčkli," viděl další průběh zápasu kouč. V 71. minutě po pěkné kombinaci dal J. Pikl na 4:2. V této fázi hosté dominovali. V 78. minutě proměnil své sólo P. Pikl a snížil na 4:3. Domácí ztratili jistotu a vyrovnání viselo ve vzduchu. Poslední minuty byly zcela v režii hostů a k vyrovnání jim chybělo i trochu štěstí. Po gólu volaly šance Pešty, Kurčíka a P. Pikla. Posledních pět minut hráli hosté vabank a v 89. minutě z protiútoku Dynamo pečetilo svou výhru.

„Domácí vyhráli zaslouženě. My jsme jim chtěli cestu za vítězstvím zkomplikovat, což se nám povedlo a při troše štěstí jsme nebyli daleko od bodu. V prvním poločase se kluci báli hrát s míčem, bylo tam moc zbytečných ztrát. Po poločase to bylo podstatně lepší. Kluci zápas odmakali," dodal k zápasu Dufka.

D. Horšovský Týn – TJ Chodský Újezd 5:3
Poločas: 2:1. Branky: Kordule 2, Šorna 2, Doležal – Beneš, L. Pikl, P. Pikl. ŽK: 1:1. Diváci: 130.
Ch. Újezd: Slivoně – Kurčík, Zivčák, Suchý, Beneš, Trejbal, J. Pikl, P. Pikl, L. Pikl ml., Pešta, Čepelák (58. Medek).