V předposledním domácím zápase divize dostal Tachov další brankový příděl. S rezervou Dukly prohrál 0:5. Domácí tým byl Dukle hodinu více než vyrovnaným soupeřem. Zatímco si v prvním poločase vypracoval několik příležitostí, které po hříhu neproměnil, soupeř po přestávce jeho fatální chyby dokázal potrestat. To byl největší rozdíl ve hře obou týmů, kdy rozhodlo individuální selhání několika jedinců.

Obě mužstva preferovala co nejdelší držení míče, po kterém následovala dlouhá přihrávka na nabíhajícího spoluhráče. Ve třetí minutě se poprvé blýskl v brance Tachova Pták, jenž zneškodnil šanci Přeučila. Stejně úspěšný byl i při střele Himla. O tři minuty později se ocitl ve výhodné pozici Habart, ovšem jeho přihrávka nenašla adresáta. První šanci měli domácí ve 13. minutě, kdy Hudec sám před gólmanem přehodil jeho i branku. Střela Brauna neměla patřičnou razanci. Na druhé straně zatrnulo domácím příznivcům ve 21. minutě. Po nedorozumění Viterny a gólmana měl šanci Říha, ale Pták jeho pokus kryl. Na druhé straně našel Machač v dobré pozici Brauna, ale ten na míč nedosáhl. S přibývajícími minutami byla frekvence střel častější a před oběma brankami bylo rušno. Vladyka netrefil mezi tyče, na druhé polovině hřiště se po akci Brauna a zakončení Hudce blýskl brankář Dukly Vácha. Z následného rohu Hudce přišla teč Viterny, ovšem míč jen těsně minul branku. Ve 39. minutě při rohovém kopu nepokryli domácí Vorla, jeho hlavička skončila na tyči a Min Kang už dorážel do prázdné branky – 0:1. Ještě do přestávky mohl srovnat Braun, stav se ale neměnil.

Blízko k vyrovnání měl ve 49. minutě Hudec, ale hlavička skončila vedle. V 57. minutě přišla první fatální chyba a Kuba ji potrestal – 0:2. Další slabou chvíli si domácí vybrali v 60. minutě a Radosta zvýšil na 0:3. Z této „černé“ tříminutovky se už domácí nevzpamatovali a Dukla měla navrch. V 70. minutě promarnil příležitost Chigou Dani, ovšem o minutu později už byl úspěšný – 0:4. Až do konce zápasu Dukla hru kontrolovala a bylo jen štěstím, že příležitosti Radosty, Přeučila a Kolocha neskončily brankou. V 84. minutě přišla další hrubka Tušla a Chigou Dani upravil na konečných 0:5. V 88. minutě si ve výhodné pozici ukopl míč Habart a demonstroval tak zmar domácího týmu.

Tachov: Pták - Braun, Kaše, Habart, Viterna (70. Drozda), Hutta, Hudec, Foldeši, Kabourek, Tušl, Machač (70. Novák).