Šéfredaktor Tachovského deníku Jiří Kohout a provozní restaurace Ve Skále Kamil Chvojka přivítali v pondělí nejlepší tipéry z řad jednotlivců a členy vítězného kolektivu. Slavnostní vyhodnocení podzimní části Fortuna ligy se, jak už se stalo tradicí, uskutečnilo v chodovoplánské restauraci Ve Skále, která patří Rodinnému pivovaru Chodovar, sponzoru Fortuna ligy. Hlavní sponzor K+B ceny pro nejlepší tři tipéry měl připravené ve svých prodejnách, kde si je také tři nejlepší vyzvedli minulé úterý. Přesto se nejlepší desítka tipérů, až na osmou S. Ardeleanu, setkali v Císařském salonku už zmíněné restaurace. Nechyběli ani zástupci vítězného kolektivu Hasiči Tachov Jan Uhlíř a Karel Štrupl.

Po přivítání si postupně tipéři převzali ceny, které věnoval Dr. Popov a Tachovský deník. Do Meclova se nemohl dostavit druhý v celkovém pořadí Jiří Kovacs z Tisové, který si tak cenu významného sponzora, mobilní telefon, převzal z rukou šéfredaktora Tachovského deníku. Mezi odměněnými byl také Pavel Gajdica z Tisové, jenž ve druhém kole trefil Bingo. Zástupce pivovaru Chodovar Kamil Chvojka mu předal poukaz na odběr sudu piva. Provozní místní restaurace pogratuloval a daroval jménem Chodovaru vítěznému kolektivu poukaz na odběr 160 l piva. Celkový vítěz Michal Mazanec ze Zadního Chodova pak ze všech podaných kuponů vytáhl jeden a to se jménem Jan Jůcha. Šťastný výherce má v redakci připravený poukaz od hlavního sponzora soutěže Fortuna ligy, tiket v hodnotě 1000 korun. Po oficiální části následovala nezávázné posezení, při kterém se podávala specialita, pečená žebírka a všichni účastníky si pochvalovali pohostinnosti místní restaurace.

Při dobrém pití a jídle přišla řeč na samotnou soutěž a „padly“ zajímavé názory. Vítěz Michal Mazanec se usadil na první příčce už od třetího kola a nikoho tam nepustil až do jejího závěru.

„Nejhůře se tipovalo na Stříbro a naopak, dobře na Tachov a Rozvadov,“ poznamenal čerstvý majitel televizoru, který už ho vyzkoušel a je s ním spokojený. Za sólo jízdu je první cena v pravých rukou. Stejně spokojený s cenou za třetí místo byl také Jaromír Lipchavský. Domácí pekárnu už několikrát vyzkoušel a i on souhlasil s vítězem. Také jemu sebral body stříbrský Baníka určitě nečekal některé výsledky Částkova. „Hlavně prohra s Lomem, to bylo překvápko,“ řekl Jaromír Lipchavský. Držitel jediného Binga podzimní části Pavel Gajdica z Tisové svoji trefu na všechny výsledky komentoval skromně slovy: „To byla náhoda.“ Výhru, sud piva, prý „zlikvidují“ v krámku, kam chodí konzultovat s kamarády své úspěchy či neúspěchy.

Všichni účastníci se po příjemném posezení loučili slovy, že už by mohla začít jarní část Fortuna ligy, ale na tu si musí nějaký ten „pátek“ všichni počkat. Měla bý začít v březnu se zahájením okresních soutěží.