Předposlední přípravné utkání před úvodním kolem Přeboru Plzeňského kraje sehráli Tachované s týmem TJ Rozvadov a zvítězili 6:0 po poločase 3:0. Lépe začali domácí. Už v deváté minutě ´nachytal´ Hlaváčka přízemní střelou tachovský Chada a poslal svůj tým do vedení – 1:0. O dvě minuty později se po kombinační akci ocitl v šanci rozvadovský Kůs a vzápětí O. Malý.

Vyrovnání to však nepřineslo. V dalších minutách se hrálo převážně na polovině hostů, ale bez vážnějšího ohrožení branky. Tachov se začal prosazovat v pokutovém území Rozvadova od 24. minuty, kdy z výhodné pozice mířil těsně vedle Bečvář, sám před brankářem netrefil mezi tyče Boček a i další střela Bečváře minula branku. Hosté zahrozili z ojedinělého protiútoku ve 29. minutě. Po akci Kůse trefil ve skluzu Jan Horáček jen tyč. Chvíli nato hlavičkoval vedle branky jeho bratr Zdeněk.

Domácí se prosadili v závěru poločasu. Nejdříve střelu Bečváře vytěsnil nad břevno Hlaváček, ale pak už musel kapitulovat. Ve 39. minutě posadil Malý z trestného kopu míč na hlavu Chady – 2:0 a ve 43. minutě se z trestného kopu trefil opět Chada a připsal si na své konto hattrick. Vstup do druhé části hry vyšel domácím. Po minutě hry se trefil Boček – 4:0. Na druhé straně se zcela sám před gólmanem ocitl po rohovém kopu Jan Sopko nejmladší, ale Valenta jeho hlavičku se štěstím kryl.V56. minutě přišlo sólo J. Malého a Tachov vedl 5:0. Na druhé straně se v šanci ocitl jeho bratr Ondřej, ale na brankové čáře zachránil Lukáš Čížek. V závěru utkání byl faulovaný Chada a pokutový kop nadvakrát proměnil Závorka – 6:0.

TACHOV: Valenta–Kaše, Boček, Chada, Bečvář, Luk. Čížek, Lad. Čížek, Habart, J. Viterna, Gabčo, J. Malý. Střídali Drozda, Závorka, Pták. ROZVADOV: Hlaváček–M. Pícha, P. Pícha, Sopko, J. Horáček, Zd. Horáček, O. Malý, Karban, Kůs, Křehlík, Gažák.