Od úvodních minut měl zápas dobrou úroveň. Hosté byli častěji u míče a v 17. minutě se jim podařilo Hampapou otevřít skóre zápasu. Vedoucí branka Kosntantinky ukolébala a Slavoj měl tři příležitosti k vyrovnání. Ve dvou z nich se ocitla nová posila Slavoje Josef Pikl, jenž zúročoval své zkušenosti z působení v Přeboru Plzeňského kraje, kde nastupoval za FK Tachov. Jeho spoluhráči, ale i on přesnou mušku postrádali. Na druhé straně se nepodařilo hostům zvýšit své vedení z několika slibných protiútoků, které zakončili nepřesnou střelou. Vstup do druhého poločasu vyšel Konstantinkám na jedničku. Už po dvaceti vteřinách vedli 2:0 zásluhou Hampapy. Po hodině hry se hosté prosadili potřetí, když po akci Hoffmanna se do sólového úniku dostal Rašín a s přehledem zakončil – 0:3. V této fázi hry už měly Lázně navrch a Slavoj tahal za kratší konec. V 82. minutě si vyměnil míč Rašín s Kolesou a druhý jmenovaný vsítil čtvrtou branku hostů – 0:4. Domácím se podařilo zkorigovat výsledek v 86. minutě. Hrál se kvalitní přípravný zápas.

K. LÁZNĚ: Paukner–Bock, Pohlot, Kříž, Kašpar, Hampapa, Rašín, K. Bubeníček, Leopold, Zabloudil, Hoffmann. Střídali Nuhlíček a Kašpar.