Ve vloženém kole žákovské divize hostil FK Tachov výběr Fotbalové školy Most.

FK Tachov – FŠ Most 3:1 (0:1) – starší. Od začátku utkání si domácí vytvořili optickou převahu ale bez výrazného efektu. V úvodním tlaku si neporadil v páté minutě osamocený Pšenák na ´pětce´ s vyloženou šancí a tato situace jako by předznamenala osud prvního poločasu. Tachov hazardoval se svými příležitostmi a o sedm minut později z další nadějné pozice opět Pšenák nepřekonal brankáře Mostu. Podle pravidla nedáš, dostaneš, šel ve 13. minutě po hrubce Rudy do samostatného úniku kapitán hostí Kočí a překonal brankáře Landrgotta – 0:1. Tachovské žáky vedení hostů bohužel k jejich typické kombinační a útočné hře do konce poločasu nepřivedlo.

Můžeme se jen dohadovat co se dělo o přestávce v kabině domácích, ale pravda je ta, že do druhého poločasu nastoupilo úplně ´jiné´ mužstvo. Bleskový náLstup Tachovanů hosty srazil do kolen. Nejdříve ve 38. minutě aktivně hrající Radek Schweiner unikl po pravé straně dvěma hráčům Mostu a prostřelil brankáře. Ještě se ani nestačil uklidnit kotel tachovských fanoušků a o minutu později Marek Ruda ze skrumáže dorazil míč do branky, čímž si zajistil odpustek za minelu z prvního poločasu. Rázem už bylo 2:1 pro Tachov a hráči hostů působili dojmem jako by je právě přejelo pendolino. Tachované bojovali a snažili se vyrovnat s tím, že lehkost a kombinace dnes byla spíše v pozadí jejich upracovaného výkonu. Další šance si ještě vytvořil Dvořák, ale skóre se neměnilo.V 65. minutě právě pronikající Dvořák přihrál mezi dva hráče Mostu Jedličkovi a ten nekompromisně upravil na 3:1.

TACHOV: Landrgott - Veselý, Ruda, Földeši, Tkáč - Hána, Šácha M.Jedlička, R. Schweiner, Dvořák, Pšenák. Střídali M. Havel, Eliáš, Šindelář, J. Schweiner.

FK Tachov – FŠ Most 5:1 (1:1) – mladší. Po celý čas utkání byli přesvědčivě lepším mužstvem domácí FK. Skóre otevřeli už ve třetí minutě, kdy Sláma vystřelil na brankáře, ten míč pouze vyrazil a z pětky pohotově dorazil Hlad. V osmé minutě po přihrávce Klesy přestřelil Danko. Jeho další pokus skončil vedle a střelu Vávry gólman Mostu kryl. Ve 13 min. měli přímý kop naopak hosté, ale tentokráte dobře hrající obrana nezklamala a Honzík střelu vyhlavičkoval. Minutu na to přišel vysoký balon hostí a Faltus na něj nedosáhl – 1:1. Ještě ve 22 min. po nahrávce Slámy zakončoval Bezdička do boční sítě.

Druhý poločas začali opět lépe domácí a ve 33 min. Bezdička nahrál za obranu hostí a Sláma ve své divizní premiéře upravil s přehledem na 2:1. Minutu na to vyhrál souboj s brankářem Danko a zvýšil na 3:1. Ve 36 min. nahrával Sláma Bezdičkovi a ten přehodil brankáře – 4:1. Domácí hráli pohledný fotbal a hosté se až na sporadické momenty k ohrožení Faltuse nedostali. Ještě ve 47 min. se kličkou uvolnil Sušanka a českou uličkou poslal do šance Bezdičku, který opět nezaváhal – 5:1.

TACHOV: Faltus - Danko, Klesa, Vácha, Marek, Sláma, Hlad, Bezdička, Honzík, Vejvoda, Vávra. Střídali Šlehofer, Výleta, Lanfranchi, Sušanka, Sovka, náhradní brankář Žipaj.

Antonín Vodička„Do utkání jsme vstoupili trochu lehkovážně a trvalo nám celý poločas než jsme se fotbalově probudili. Poločasová přestávka nám pomohla vrátit hráče do reality zápasu a výsledek otočit. Děkuji opět výbornému publiku za podporu i v takto upracovaných zápasech.“

Petr Hudec„Do utkání jsme šli s odhodláním získat tři body a v tomto duchu se i odehrával celý zápas. Vyzkoušeli i dva kluky z mladšího ročníku a ti se předvedli ve výborném světle. Patřili mezi nejlepší na hřišti. Celkově v družsvu panovala pohoda. Hráčům se dařila kombinace, v osobních soubojích jsme byli důraznější. Potěšující bylo, že jsme konečně zakončili téměř všechny gólové šance.“