Trenér FK Tachov v předzápasovém rozhovoru řekl, že bez bodů se vrací domů špatně. Jeho svěřenci si to vzali za své a s Přešticemi zvítězili 0:3 a vraceli se domů s body.

Úvod zápasu ale nasvědčoval o opaku. Domácí byli první dvacetiminutovku lepším týmem. Vyhrávali osobní souboje a v deváté minutě se zaskvěl Valenta. Domácí Duchek se před ním ocitnul zcela sám. Pak o sobě dal dvěma střelami vědět Mareš, ale stav se nezměnil. Ten zůstal stejný i po střele Bočka. Jeden z rozhodujících momentů zápasu přišel ve 24. minutě. Po rohovém kopu hlavičkoval Lukáš Čížek a na brankové čáře zachraňoval jeden z obránců Přeštic. K radosti hostů skončil vzápětí míč po dorážce Bečváře v síti – 0:1. O tři minuty později převzal přihrávku Boček, obešel obránce a s přehledem skóroval. K údivu všech měl v tu chvíli asistent rozhodčího praporek nahoře a z pohledu hostů přišlo místo radosti zklamání. To už ale byli Tachované lepším mužstvem. Po dalším rohu se prosadil opět Lukáš Čížek a gólman s námahou odvrátil. Tři minuty před koncem poločasu hledal Hudec dlouhým pasem Lukáše Čížka, který vzdušný souboj s gólmanem vyhrál a míč poslal do prázdné branky – 0:2.

Po změně stran mohli hosté hned v úvodu rozhodnout. Boček našel Hudce, který ale místo přihrávky na dva volné hráče šel do kličky s gólmanem a ten jeho úmysl vystihl. V 67. minutě vystřelil Chada a brankář jen s námahou jeho střelu vyrazil. Dobíhající Lukáš Čížek, který svým důrazem ´ničil´ domácí, ´uklidil´ míč do sítě – 0:3. O pět minut později dostal přihrávku za obranu Štefl, ale Lukáš Čížek v poslední chvíli zachránil. V 79. minutě musel hřiště po druhé žluté kartě opustit Chada. Domácí mohli snížit v 77. minutě, ale Valenta byl proti a Krsova dorážka se mezi tyče nevešla. Tentýž hráč viděl v 87. minutě červenou kartu a následoval tak tachovského Chadu.