V okresním derby 1. B třídy se v Konstantinových Lázní radovali hosté. Plánští zvítězili 2:1, když domácí fotbalisty doslova ´vychytal´ gólman Butala.

Domácí začali aktivně, ale jejich územní převaha byla platonická. Za zmínku stojí jen trestný kop Rašína, který Butala kryl a ´nastartoval´ tak své vynikající vystoupení. V dalších minutách ztroskotal zahraný signál domácích také na gólmanovi Plané. Po patnácti minutách se hra vyrovnala a plánské mužstvo z dobré obrany dirigiované Böhmem vyráželo k protiútokům. Ve 28. minutě trefil domácí Zabloudil jen tyč a nedáš, dostaneš se opět potvrdilo. Vedoucí branka Plané padla o dvě minuty později, kdy se po zaváhání domácí obrany po ose Böhm, Kuchař, Drozda prosadil Melich – 0:1. Aby toho pro Lázně ještě nebylo málo, tak pro zranění musel odstoupit Pohlot.

Po změně stran zahájili domácí náporem, ale v 50. minutě je přibrzdila akce Plané. Simonides prodloužil na Mikače, ten centrovaným míčem našel Bernase a jeho hlavička skončila v síti – 0:2. O dvě minuty později snižoval po závaru před brankou hostů Kříž, který byl nejblíže k odraženému míči – 1:2. Konstantinky se snažily alespoň o vyrovnání, ovšem jejich největší překážkou byl plánský gólman Butala. Až do konce utkání bylo horko před oběma brankami, ale skóre se nezměnilo. V 81. minutě skončil protiútok Plané do otevřené domácí obrany na tyči Sedleckého branky. Na druhé straně se nedokázali prosadit proti plánskému gólmanovi Kříž a ani Hoffmann. Hosté těsnou výhru uhájili a odvezli si tak z Konstantinových Lázní tři důležité body.Poločas: 1:0. Branka: Kříž–Melich, M. Bernas.

Rozhodčí: Štěpán. Diváci: 120. ŽK: 2:2.

K. LÁZNĚ: Sedlecký - Vaněk, Píha, J. Bock, Kříž, Pohlot, Hampapa, Rašín, Hoffmann, Zabloudil, K. Bubeníček. Střídali O. Nuhlíček a Kolesa.

PLANÁ: Butala – Drozda, Simonides, Böhm, Häusler, Petr Vojvodík, Kuchař, Bernas, Pavel Vojvodík, Mikač, Melich. Střídali Gažík a Plincelner.