Branka Holáka na výhru Lázní nestačila

KONSTANTINOVY LÁZNĚ - Fotbalisté Konstantinek hráli se S. H. Huť nerozhodně 1:1

9.10.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Hájek

Fotbalisté Konstantinových Lázní se netajili před utkáním 1. B třídy se S. H. Huť, že by rádi získali tři body. Po devadesáti minutách se museli smířit s remízou 1:1, když v poločasu vedli 1:0.

Domácí vstoupili do zápasu velmi dobře. Přesto, že museli opět lepit sestavu, byli aktivnější a v 17. minutě se ujali vedení zásluhou Holáka. Paradoxně po této brance polevili a hosté vyrovnali hru. Lázně je ale do přestávky k vážnější akci před svoji brankou nepustily.

Po změně stran se podařilo hostům v 70. minutě vyrovnat z kopačky Lauka po akci, které předcházel ofsajd. Asistent rozhodčího a i hlavní rozhodčí nechali v útoku pokračovat. Domácí měli ještě dost času strhnout vedení na svoji stranu, ale v koncovce měli také smůlu. Rašína trestný kop zastavil hostující hráč na brankové čáře. Vedoucí gól nepřinesla ani šance Holáka a Vránův pokus vyhlavičkovali hosté z branky. V 77. minutě se Lázně dočkaly, ale branka nebyla pro domnělý ofsajd uznána. Heřmanova Huť se dostala ke sporadickým útokům, ovšem více se zaměřovala na udržení remízového stavu. To si ji nakonec podařilo.

Musím uznat, že vzhledem k průběhu zápasu je remíza spravedlivá. Soupeř byl velice kvalitní, dobře bránil a snažil se o rychlé protiútoky. Nemohu si ale tentokrát odpustit poznámku na regulérnost branky hostů. Padla z jasného dvoumetrového ofsajdu, což potvrdili i hostující příznivci. My jsme naopak v 77. minutě dali regulérní branku, ovšem asistent z Heřmanky zvedl praporek. Rozhodčí tak branku neuznal. Myslím si, že jsme i v této sestavě nesehráli špatný zápas, ale chybělo nám trochu štěstí. To se přiklonilo na stranu hostů,“ hodnotil utkání hrající trenér domácího týmu Pavel Rašín.

K. LÁZNĚ: Sedlecký – Bock, M. Bubeníček, Hampapa, Vrána, Macák, Kříž, Rašín, Packan, Hoffmann, Holák. Střídali O. Nuhlíček a K. Bubeníček.

9.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SPOLEČNÉ SETKÁNÍ zástupců měst.
5

K VEČERNÍMU TRÉNINKU  v Lucernu nastoupil s krytem na obličeji i David Limberský, podle slov trenéra Pavla Vrby však k utkání nominován nebude.

Nebude to jednoduché, míní kouč Vrba

Oblast kolem Výrovského potoka je v pořádku, voda míří tam kam by měla

Bor – Nejednoho občana pobouřily fotografie Výrovského potoka, na kterých místo vypadá jako po povodni. V internetové diskuzi padl nejeden názor, že se zde protrhla hrázka a místo je zanedbané. Podle starosty Boru se ale jedná o omyl.

Tachov, Planá – Mistrovství světa v kickboxu kategorie WKU absolvovali Ladislav a Lukáš Hudlerovi z Plané. V irském Killarney reprezentovali Českou republiku, Ladislav startoval za veterány a Lukáš se objevil poprvé ve své kariéře v kategorii starších žáků.

NAŠI PRVŇÁČCI: dnes představujeme prvňáčky ze ZŠ Mánesova ve Stříbře

Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol na Tachovsku. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z Tachovska. Deník si tak mohou koupit na památku.

Hokejisté Tachova nastoupí doma

Tachov – Po úvodním utkání krajské ligy mužů v ledním hokeji, nastoupí Tachov v dalším kole poprvé v nové sezoně na domácím ledě.