Kosntantinovy Lázně/ Páteční valná hromada Okresního fotbalového svazu Tachov v Kostelci ´posadila´ do křesla předsedy výkonného výboru Václava Přibyla. Dosavadní předseda Miroslav Svoboda v dalším volebním období neprošel, což vyvolalo různé reakce. Jak se výsledky voleb dívají v Konstantinových Lázní?

Hrající trenér S. K. Lázně Pavel Rašín Deníku řekl: „My měli před valnou hromadou schůzku, kde bylo něco nastíněno. My s tím souhlasili a také jsme navrhli kandidáta do výkonného výboru (J. Holák) a prošlo to. Já doufám, že to bude změna k lepšímu,“ vyjádřil se k volbám Rašín, který ale dodal, že tyto záležitosti jdou trochu mimo něho. „Já mám na starosti sportovní činnost. Hlavně vše kolem prvního mužstva. Takže tohle je věc hlavně sekretáře a vedení oddílu."

Sekretář oddílu Karel Seknička podotknul, že jde čistě o jeho osobní názor. „Byl jsem překvapený, že nebyl zvolen Miroslav Svoboda. Podle mého nebyly ve fotbale žádné větší problémy a výkonný výbor pracoval v uplynulém období velmi dobře,“ konstatoval trochu zaskočený sekterář klubu. „Já měl jiné představy, ale uvidíme, s jakými novinkami a celkově, s čím nové vedení přijde,“ řekl závěrem Seknička.