Poslední zápas podzimní sezóny se fotbalistům Plané, stejně jako předešlá utkání, nepovedl. Na hřišti nováčka 1. B třídy v H. Huti prohráli 5:1.

V prvním poločasu byla hra ještě vyrovnaná, ale v koncovce byli úspěšnější domácí. Plánské vyučoval Veselovský, který byl k neudržení a vsítil jim čtyři branky. V 16. minutě to byl on, kdo poslal domácí do vedení. Ve 26. minutě si nedovoleně počínal ve vlastní šestnáctce Mareš a Huť pokutový kop proměnila – 2:0. Hosté měli i smůlu, když Böhm nastřelil tyč. Další šanci ke skórování zahodil Slavík.

Po změně stran se podařilo Plané snížit M. Bernasem. To běžela 62. minuta. O tři minuty později ale chyboval Häusler a musel ´zatáhnout´ za záchranou brzdu. Domácí pokutový kop proměnili a od této chvíle na hřišti kralovali. Planá se snažila ještě vsítit kontaktní branku, ale domácí ji trestali z protiútoků. Konečný výsledek 5:1 je pro hosty ještě milosrdný.

Opět to byl z naší strany špatný výkon. Zklamalo mě nasazení některých hráčů. Hrajeme bez jiskry a nebojujeme. Přísné měřítko snese Petr Bernas, který opět zahrál velmi dobře,“ viděl utkání sekretář Karel Rozhoň.

PLANÁ: Butala – Häusler, Böhm, Drozda, Rozhoň, P. Bernas, M. Bernas, Hlava, Mareš, Slavík, Mikač. Střídali T. Böhm, Kuchař a Havlíček.