Jedenácté kolo 1. B třídy v kopané přineslo další zápas s přívlastkem „okresního derby“. Beznadějně poslední T. Přimda přivítal pod hradem tým BKV Planá. Hosté nenechali nikoho na pochybách a po poločase 2:0, vyhráli snadno 3:0.

Tatran jim po celý zápas svým slabým výkonem usnadnil cestu k zisku důležitých tří bodů. Domácí tedy na první vítězství stále čekají. Od prvních minut bylo vidět, že kvalita je především na kopačkách plánských borců. Ti měli daleko častěji míč v držení a bylo jenom otázkou času, kdy vstřelí první branku. Mareš měl okolo první čtvrthodinky několik šancí, ale mířil vždy nepřesně. Jeho spoluhráč Drozda po rohu ve 20. minutě střílel rovněž slepými. V 25. minutě udělal kličku navíc domácí Šašek a přišel o možnost dobře zakončit. O pár minut později odvracel hlavičkou centr domácích nestor trávníků Häusler. Po několika kiksech domácích beků to plánským vyšlo v 28. minutě. Slavík proto neměl žádný problém skorovat - 0:1. Tatran nebyl schopen něco fotbalového vytvořit a za svoji pasivitu si hráči museli vyslechnout zaslouženou kritiku od svých fandů! Deset minut před koncem půle zvýšil po chybě obrany i brankáře pohodlně Kuchař - 0:2. Ve 40. minutě pálil vysoko nad Šašek a po něm slabě do náruče Butaly Peňák.

Druhou půli začali lépe hosté. Mareš vyhrál souboj s Moravcem, ale slabě zakončoval. Pak měli šance Böhm, Rozhoň a Slavík. V 61. minutě vsítil dobře hrající Slavík branku, ale arbitr jí neuznal pro ofsajd. O pět minut později měl pro změnu šanci Tatran. Peňák se řítil na branku Butaly, zaváhal a nastřelil pouze nohu vracejícího se obránce. V 70. minutě nedokočil slibnou akci po narážečce se Šaškem Vokroj. O pět minut později uhodili plánští potřetí. Střídající Pánek pohodlně zakončil - 0:3. To už bylo moc i pro některé fandy domácích a ti se raději odebrali k domovům. V 85. minutě mířil těsně nad branku dobře hrající Šašek z tresného kopu. Další náznaky šancí Petra a Horváta skončily rovněž nezdarem. V samotném závěru zachraňoval znovu domácí Moravec.

PŘIMDA: Moravec - Slávik, Novohradský, Petr, Sloup, Teplárek, Vokroj, Růžička, Šašek, Pokorný, Peňák. Střídali Horvát, Svoboda. Trenér Mrázek.

PLANÁ: Butala - Hlinčík, Rozhoň, Böhm Vl., Häusler, Bernas P., Kuchař, Bernas M., Drozda, Mareš, Slavík. Střídali Böhm T., Pánek. Trenér Kapolka.