V utkání Přeboru Plzeňského kraje ve fotbalu prohrál domácí B. Stříbro s týmem SK ŽČE Plzeň 1:2.

Od úvodních minut byli Plzeňané lepším mužstvem, ale při prvním vážnějším útoku Baníku inkasovali. Trestný kop zahrál Kasl a nabíhající Uhlíř hlavou skóroval – 1:0. Domácí se z vedení těšili jen dvě minuty. Po chybě obrany se dostal k míči Vlček a překonal bezmocného Kostelníčka – 1:1. Hostům ještě více narostla křídla a hbití útočníci dělali obraně Baníku nemalé starosti. Ten se dostával do zakončení velmi zřídka a největší šanci nadcházejících minut zahodil Kertis, který ve slibné pozici střílel nad branku. Na druhé straně měl příležitost Ulč a ani on nebyl úspěšný. Ve 23. minutě hlavičkoval nad branku Kertis a pak už přišly chvíle hostů. O minutu později kryl zázračně Kostelníček střelu Bačkovského. I v dalším průběhu svými zákroky držel Baník v naději na dobrý výsledek. Své umění prokázal při šancích Sulka, Bednáře a znovu Bačkovského. Domácí se probudili v závěru poločasu. Nejdříve zahrozil Cvachouček, ale ve slibné pozici prováhal vhodný čas ke střele. Ve 43. minutě si vysloužila potlesk akce po ose Uhlíř, Cvachouček a Hřebík, když posledně jmenovaný střílel nad branku.

Kdo z domácích příznivců čekal po změně stran nápor Baníku, byl zklamán. Hosty nepřibrzdilo ani vyloučení Šneberka ve 48. minutě. Plzeňané stále zaměstnávali obranu a hlavně Kostelníčka. Prověřil jej Vlček, Sulek a Ulč. Baník se nadechl po hodině hry, ale nedokázal překvapit. Většinou útočil do zformované obrany. Pokusy Kertise a Cvachoučka se mezi tyče nevešly. V 72. minutě ´vylétla´ lavička hostů po průniku střídajícího Fedorca do šestnáctky Baníku a jeho pádu po střetu s obráncem. Rozhodčí zůstal klidný a pokračovalo se ve hře. Další šanci neproměnil Vlček a na druhé straně Cvachouček. Rozhodnutí padlo v 84. minutě, kdy se trefil průbojný Vlček – 1:2. Plzeňané si zasloužené vítězství do závěrečného hvizdu rozhodčího pohlídali.

Poločas: 1:1. Branky: Uhlíř – Vlček 2. Rozhodčí: Křen. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (48. Šneberk). Diváci: 150.

STŘÍBRO: Kostelníček – B. Andrle, Kasl, Houdek, Šaman, Kertis, Uhlíř, P. Andrle, Jareš, Cvachouček, Vyšín. Střídali Hřebík a Bednář.