Neproměněné šance tachovských fotbalistů a velmi kvalitní soupeř, to byly hlavní důvody jejich bodové ztráty na domácím hřišti. FK Tachov remizoval s FC Rokycany 1:1.

Fotbaloví příznivci v ochozech tachovského stadionu viděli dobrý fotbal, ve kterém Rokycanští neměli daleko ke třem bodům. Po opatrném úvodu se útoky střídaly na obou stranách, ovšem většinou končily před šestnáctkou. V sedmé minutě se zaměřoval Bečvář, na druhé straně si zapsal střelecký ´zářez´ Kučera. V 17. minutě se po individuální akci dostal do šance Machač, jehož střelu zblokovala obrana hostů. O dvě minuty později se po průniku Kučery a jeho střetu s obráncem dožadovali Rokycanští pokutového kopu, ale hrálo se dál. Od 22. do 25. minuty měli domácí tři vyložené příležitosti. Nejdříve po akci Lad. Čížka a Machače střílel Malý jen do gólmana. Pak vychytal Vild Machače a neprosadil se ani Malý. Ve 30. minutě o sobě dali vědět hosté, když se po střele Dobrmana vyznamenal Pták. Ten si ale ve 38. minutě vybral slabší chvilku a Kučera jeho chyby využil – 0:1 Rokycanští se z vedení radovali jen tři minuty. Po rohovém kopu skóroval hlavou Jan Viterna – 1:1. To běžela 41. minuta a domácí si ještě do konce poločasu vypracovali velkou příležitost. Při střele Šáchy se ale opět vyznamenal gólman hostů.

Po změně stran hned v první minutě hlavičkoval Chada jen do gólmana. Domácí se snažili, Rokycany se dostali pod tlak, ale jejich obrana i s notnou dávkou štěstí oddolávala. Přitom zkušení hosté využili každého vhodného okamžiku k protiútoku. Domácí měli blízko k vedoucí brance v 59. minutě, kdy Luk. Čížek hlavičkoval do břevna. O minutu později se po závaru před brankou hostů nepodařilo propasírovat míč do sítě Luk. Čížkovi a ani Chadovi. Štěstí se od domácích odvrátilo i v 65. minutě. Malý napřáhl z dvaceti metrů k dělovce a míč se od břevna odrazil před brankovou čáru. Následná dorážka Bočka skončila v náručí gólmana Vilda. V závěru zápasu zlobili hosté, když jejich nebezpečné protiútoky do otevřené obrany hrozili gólem. V těchto chvílích podržel Tachov gólman Pták. Nejblíže k brance měly Rokycany v 76. minutě. Zcela sám před gólmanem se ocitl Hereit, ovšem domácí strážce jeho střelu vyrazil. V pohledném utkání tak byli s remízou více spokojeni hosté.

TACHOV:Pták - Luk. Čížek, L. Viterna, Kaše, Šácha (58. Hudec), Machač, Lad. Čížek, J. Viterna, Chada (62. Boček), Bečvář, Malý.