TJ St. Sedliště–T. Přimda 5:8 (2:3). Zápas plný zvratů, kde útoky převyšovaly obrany. Mnoho chyb obran na obou stranách. Domácí vstoupili do utkání aktivně a svoji převahu korunovali vedoucí brankou, když po pěkné akci skórovali do prázdné branky. Potom ovšem začal úřadovat přimdský Pokorný, který třemi brankami po sobě utkání otočil. První vsítil z pokutového kopu.

Druhou dal z voleje z hranice šestnáctky po přesném centru Petra. Třetí gól padl po rychlém protiútoku a jeho chladnokrevném zakočení do šibenice. Do poločasu domácí korigovali brankou Koláře z vtipně rozehraném přímém kopu Vondráčkem. Druhá polovina byla hodně ofenzivně laděná z obou stran, ale hosté byli dopředu nebezpečnější. Po samostatných průnicích skórovali postupně Šašek st. a Toman. Za domácí snižoval z penalty Vondráček.

V dalších minutách se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale domácím se podařilo skórovat už pouze jednou. Za hosty se ještě trefili Bureš, Peňák a Pokorný. Branky za Přimdu: Pokorný 4(1*PK), Šašek st., Bureš, Peňák, Toman. PŘIMDA: Moravec - Horvát, Šašek ml., Teplárek, Zeman, Vokroj, Novohradský, Mucha, Šašek st., Pokorný, Petr. Střídali Bureš, Toman, Peňák. Sj. Ch. Planá–S. Tři Sekery 4:3 (2:1). Přípravné utkání splnilo svůj účel. Slavoj byl lepší v poli i v koncovce a zaslouženě zvítězil. Branky: Soukup 2, Eyška, J. Pikl. CH. PLANÁ: Galba – Kutička, L. Pikl, J. Pikl, Fidler, Ambrož, B. Soukup, Ryška, Rolko, Krejza, Hrdinka. Střídali Fikar a Gábor.