Vítězství v Damnově vybojoval borský tým

DAMNOV - Za účasti pěti mužstev se hrál v Damnově pětatřicátý ročník letního turnaje v kopané. Pohár pro vítěze si odvezli Borští.

25.7.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/František Hlas

Hrálo se systémem každý s každým 2x20 minut. Turnaj rozhodovali před 120 diváky Jindřich Lhotka a Vladimír Kopl. S. Bor–S. Holostřevy 2:0 (1:0). Borští potvrdili roli favorita.

Branky: 18.Smihrodský, 29. Vorlíček. S. Damnov–Z. Tisová 1:0 (1:0). Nikdo z přítomných netušil, že branka z osmé minuty rozhodne o nejtěsnější výhře favorita. Zetor až do konce utkání ´živil´ naději na zisk bodu. Branka: 8. Škalban. S. Holostřevy–S. Okrouhlo 0:2 (0:2). Holostřevští na Pražany nestačili, když inkasovali už v osmé minutě. Branky: 8. Kadlec, 16. Roškota. S. Bor–S. Damnov 0:0. Dramatickému utkání chybělo jen koření fotbalu – branky. S. Okrouhlo–Z. Tisová 1:1 (0:1).

Pražané překvapivě prohrávali a do konce zápasu stačili jen vyrovnat. Branky: 29. Tůma– 11. Beneš. S. Damnov–S. Holostřevy 1:0 (0:0). Utkání směřovalo k bezbrankové remíze, když dvě minuty před koncem přišla trefa domácího borce. Branka: 38. Škalban. S. Bor–Z. Tisová 2:0 (1:0). Utkání rozhodla velmi rychlá branka ze čtvrté minuty. Branky: 4. R. Vaňous, 29. J. Burda. S. Damnov–S. Okrouhlo 0:0.

Damnovští byli v tomto zápasu vysokým favoritem, ale zklamali v koncovce. S. Holostřevy–Z. Tisová 2:0 (0:0). Rozhodovalo se ve druhém poločasu. Zetor ´načal´ Čampula. Branky: 27. Čampula, 32. M. Hlaváč. S. Bor–S. Okrouhlo 1:0 (0:0). Měla to být jasná záležitost borského týmu a největšího favorita na prvenství.

Borští si nakonec brankou Burdy zajistili výhru nejen v utkání, ale také v celém turnaji. Branka: 31. J. Burda. Pořadí: 1. S. Bor – 10 bodů, 2. S. Damnov – 8 bodů, 3. S. Okrouhlo – 5 bodů, 4. S. Holostřevy – 3 body, 5. Z. Tisová – 1 bod.

25.7.2007 VSTUP DO DISKUSE

V pátém volebním obvodě v Tachově mělo odvoleno za prvních 90 minut sto voličů.

Zájem je vyšší, na venkově nápor teprve čekají

PĚKNÉ POČASÍ a atraktivní program přilákal téměř tři tisícovky diváků. Těm své umění předvedl i Jakub Mencl.

Motokrosové finále se vydařilo

Při nehodě v Plané se zranili tři mladí lidé

Planá - Nehoda kamionu a osobního auta zkomplikovala v pátek odpoledne dopravu na průtahu Planou.

FOTOGALERIE: Hasiči se museli potýkat se stísněným prostorem, ale i únikem plynu

Stříbro – O dnešním ránu v blízkosti Hornického skanzenu ve Stříbře se rozhodně nedá mluvit jako o klidném. Během ranních hodin se sem sjely hned tři jednotky hasičů, a to jak ze Stříbra, tak z Tachova. Jejich úkol byl jasný. Dostat tři zraněné osoby z Důlní štoly Prokop, která se v areálu skanzenu nachází.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Tachov – Zajímavým hostem pravidelného komorního pořadu Zpívánky se tentokrát stal Slavomír Štrobl z Tachova.