Běžela 63. minuta utkání přeboru kraje FK Tachov – FC Rokycany (1:1) a jeden z nejlepších hráčů na hřišti, ne–li nejlepší, Jaroslav Malý mohl svůj výkon korunovat brankou. Jeho dělovka z dvaceti metrů skončila na spojnici branky bezmocného gólmana Vilda a míč se odrazil, ke smůle Tachovanů, před čáru.

„Škoda, že to tam nepadlo, chybělo trochu toho pověstného štěstíčka,“ komentoval povedenou akci Malý, jenž byl rozčarován z nerozhodného výsledku. „Podělali jsme si to sami. Kvalitní soupeř to byl, ale my nedali šance. Já sám jsem měl dvě,“ sypal si popel na hlavu čtyřiadvacetiletý útočník. „Ta první, to jsem dostal míč trochu pod nohy a ideálně to netrefil. Hráč to tam chytil zádama. S druhou šancí jsem mohl naložit lépe. Měl si to ještě posunout a určitě lépe zakončit. Chtěl jsem gólmana obstřelit a dát to k tyči. Bohužel trefil jsem jen jeho,“ popsal momenty z 18. a 25. minuty Malý, který se neustále nabízel a obraně hostů dělal velké starosti. Jeho průniky zastavovala většinou jen za cenu nedovolených zákroků.

Závěr utkání dohrával se sebezapřením. „Dostal jsem dost nakopáno, ale v závěru mě začalo zlobit tříslo. Snad to bude dobré,“ doufá Malý. Ten na otázku, zda je s bodem spokojený, odpověděl: „Myslím si, že jsme hráli dobrý fotbal, ale prostě to tam nepadlo. Neprohráli jsme, ale doma bychom ztrácet neměli. Bod je bod, ale měly být tři.“