Mužstva T. Přimda, S. Konstantinovy Lázně a Sparty Dlouhý Újezd v posledním kole podzimní části 1. B třídy do bojů nezasáhly. Stop jim vystavilo nepříznivé počasí a neregulérní terény.

„V Přimdě jsme měli na hřišti deset centimetrů sněhu, stále sněžilo a prudký vítr stěžoval i viditelnost,“ řekl Deníku předseda Tatranu Jan Junek, který nevidí sehrání zápasu s Postřekovem jako reálné. "Podmínky u nás jsou nadále špatné a předpověď slibuje další nadílku. Máme se dohodnout s Postřekovem, zda nesehrát utkání u nich. Uvidíme, více budeme vědět v nejbližších dnech,“ konstatoval Junek.

V Konstantinkách se mělo hrát derby s Rozvadovem. „Dopoledne jsme se snažili hřiště připravit, ale na trávníku leželo deset centimetrů těžkého sněhu a pod ním byla na polovině plochy voda,“ přiblížil situaci v den zápasu hrající trenér Lázní Pavel Rašín. Podle něho se Rozvadovští informovali už v dopoledních hodinách. „My museli čekat na rozhodčího. Nedalo se nic dělat. ten přijel a po prohlídce hrací plochy rozhodl, že se hrát nebude,“ řekl Deníku Rašín a dodal: „Na náhradním termínu jsme se nedohodli. Pokud by nám řídící komise nařídila sehrát utkání v nejbližších dnech, tak k nám Rozvadov pojede opět jen na výlet. Za těchto podmínek je hřiště stále pod vodou a sněhem.“