Sparta ztratila dvoubrankové vedení

DLOUHÝ ÚJEZD - Sparta Dlouhý Újezd si pozvala ve středu k přátelskému zápasu Tatran Přimda. Po poločase 2:0 se oba aktéři rozešli spravedlivě 2:2.

20.7.2007

ilustrační fotoFoto: DENÍK

Trenéři obou mužstev silně improvizovali v sestavách a na hřišti se objevilo několik nových tváří. V úvodu se dostal první do šance přimdský Šašek starší, ale k úspěchu mu chybělo několik kroků. Na druhé straně dal o sobě vědět Stoklasa, Sňozík a domácí Šašek. Potom měl gólovku Tomáš Bukva, ale i on nedal.

Pozornost Haníka v brance hostí vyzkoušel z dálky Jan Švábek. Ve 25. minutě naservíroval míč Stoklasa před branku Kozákovi a ten už věděl co s ním - 1:0.V té době už měla Sparta hru ve své moci a opět zahazovala slibné šance. Postupně to byli Jan Švábek, Sňozík, Kozák, Stoklasa a domácí Šašek.Ve 35. minutě pálil vysoko nad přimdskou branku Dravecký starší. Chvíli nato se osmělili i hosté, ale Novohradský akci dotáhl pouze na hranici vápna. Osm minut před koncem půle Tribula skákavou střelou levačkou překvapil Haníka - 2:0. Za tohoto stavu šli hráči do kabin. Po změně stran slabě hlavičkoval domácí Bílý. Hostujícího Šaška st. zastavil praporek pomezního. Potom přestřelil Tomáš Bukva. V 56. minutě dobře hrající Šašek st. hned ´ z první´ pálil nad branku Sparty. Dále nedal Marek rybičkou a Jan Švábek po centru Stoklasy. V 66. minutě snížil na 2:1 Šašek st. Tatran začal po brance lépe kombinovat a vytvořil si mírnou převahu. Sparťané chvíli polevili a od diváků si vyslechli několik kritických připomínek. Hosté z podhradí v 78. minutě dokonce Kolářem srovnali na 2:2. Domácí před tím nedokončili několik slibných akcí.

Deset minut před koncem Pšeňák vyzkoušel domácího gólmana a ten měl s jeho jedovkou co dělat. V86. minutě našel Šašek st. přesnou přihrávkou Pšeňáka, ale ten minul těsně pravé tyče domácího brankáře. Utkání, které splnilo přípravný charakter, nakonec skončilo nerozhodně.

Branky: Kozák, Tribula-Šašek st., Kolář. Rozhodčí: Mráz. Diváci: 50 DL. ÚJEZD: Mrázek - Sňozík, Tribula, Jan Švábek, Zeman, Marek, Dravecký st., Stoklasa,Šašek, Kozák, Tomáš Bukva. Střídali Daniel, Pácal, Bílý, Beneš a Dravecký ml. PŘIMDA: Haník - Svoboda st., Sloup, Zeman, Šašek ml., Pěňák, Teplárek, Novohradský, Rolník, Šašek st., Kolář. Střídali Moravec, Svoboda ml.

20.7.2007 VSTUP DO DISKUSE
Výrovský potok a jeho okolí vypadá v dnešních dnech tak, jak by mělo.
4

Oblast kolem Výrovského potoka je v pořádku, voda míří tam kam by měla

Lukáš a Ladislav Hudlerovi na mistrovství světa v Irsku a spolu s dalšími členy týmu EH Security System na základně v Tachově. Foto: Deník/Jiří Kohout a Archiv L. Hudlera
12

NAŠI PRVŇÁČCI: dnes představujeme prvňáčky ze ZŠ Mánesova ve Stříbře

Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol na Tachovsku. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z Tachovska. Deník si tak mohou koupit na památku.

Hokejisté Tachova nastoupí doma

Tachov – Po úvodním utkání krajské ligy mužů v ledním hokeji, nastoupí Tachov v dalším kole poprvé v nové sezoně na domácím ledě.