Domácí zvítězili 4:2 po poločasu 2:1. Začátek utkání se pro tachovský tým nevyvíjel vůbec dobře, neboť již v deváté minutě po chybě stopera šla Česká Lípa do vedení –1:0. O minutu později ale přímo z rohového kopu chytře vyrovnal D. Tkáč. Hra se v prvním poločasu přesouvala z jedné strany na druhou, bohužel bez výrazné převahy Tachova.

Vázla především kombinace a pohyb po hřišti. V závěru poločasu využil chyby českolipské obrany aktivní Dvořák a brankou do šatny upravil na 2:1. Ve druhém poločasu se obraz hry vůbec nezměnil a Tachované předváděli jeden ze svých nejhorších výkonů v této sezoně. Za svoji pasivitu byli domácí v 55 minutě opět po chybě obrany potrestáni vyrovnávacím gólem a začínalo se odehrávat drama nad kterým kroutila hlavou většina skalních fanoušků Tachova.

Upracovaný výkon domácích pokračoval do 60. minuty, kdy byl ve vyložené šanci sražen Dvořák a nařízený pokutový kop proměnil brankář domácích Tomáš Landrgott. Závěrečnou tečku za herně nepodařeným utkáním udělal výborný Miloslav Jedlička, který v 68. minutě stanovil konečný výsledek utkání na 4:2.

TACHOV: Landrgott - Tkáč, M. Šácha, Földeši, Veselý - Schweiner R., Ruda, Hána, Jedlička - Pšenák, Dvořák. Střídali Šindelář, Havel, Lazorka. Trenéři Vodička a Beránek.