I když Sparta hrála od 24. minutě o deseti, dokázala na tachovské umělé trávě vyhrát a postoupit.

Vedení se Dlouhý Újezd ujal už v páté minutě, kdy na 1:0 skóroval Ladislav Zeman. Dlouhý Újezd si vytvářel postupnou převahu, ale Bělá se nenechala zahanbit a spoléhala na brejky. Jeden takový zmařil Petr Földeši nedovoleným zákrokem, za který mu rozhodčí Martin Valenta ukázal červenou kartu. Újezd byl sice oslaben, ale nenechal se zahanbit, do konce poločasu se hrála vyrovnaná partie.

Po změně stran se začala projevovat početní převaha Bělé, v jejímž dresu se na druhý poločas objevil také Jaroslav Malý, který na podzim oblékal dres Baníku Stříbro. Bělá byla častěji u míče a vytvářela si více šancí. Jednu z příležitostí zastavila tyč, další střela Bělé šla těsně nad, jindy dobře zasáhl Tomáš Kopolovič.

Šance si v oslabení dokázal ale vytvořit i Dlouhý Újezd. Také na straně bělské defenzivy stála často štěstěna, ovšem při jedné standardní situaci přesně pálil Petr Houda a zvýšil na 2:0. Hosté z domažlického okresu se dále snažili korigovat výsledek a vybojovat alespoň penalty, snaha byla korunována ale pouze jednou, když v 84. minutě snížil na konečných 2:1 Martin Černý.

Dlouhý Újezd vedení do závěrečného hvizdu udržel a vybojoval si tak postup do dalšího kola krajského fotbalového poháru. V něm se v sobotu 24. února utká s týmem FK Tachov, který byl do druhého kola rovnou nasazen.

Sparta Dlouhý Újezd – Start Bělá nad Radbuzou 2:1

Poločas: 1:0. Branky: 5. L. Zeman, 76. Houda – 84. M. Černý. Rozhodčí: Valenta – Bučan, Kratochvíl. ŽK: 2:5. ČK: 1:0 (24. Földeši). Diváků: 50.

D. Újezd: Kopolovič – Dvořák, Földeši, L. Gitta (83. Synek), Houda, Kulíř, Pernglau, L. Zeman, Janků (70. Vrba), M. Gitta, V. Zeman.

Bělá: T. Jarina – Pustovojt (46. Malý), Bořil, Tomášek, L. Černý, Frank, Landrgott, P. Jarina, Hošek, Iščenko (40. M. Černý), J. Černý.