Jako soupeře si pozvali divizní tým Karlových Varů. Na tachovském týmu, jehož základ tvořili hráči, kteří zůstali v klubu po změnách souvisejících s odstoupením Tachova ze třetí ligy, doplněni o nově příchozí hráče, bylo znát, že se sehrává a hledá herní fazonu.

Soupeře z vyšší soutěže se Tachovští nezalekli a snažili se úspěšně držet s Karlovými Vary krok. Tým z lázeňského města měl sice zejména v prvním poločase územní převahu, podpořenou několika drobnými šancemi, větší příležitost si ale nevytvořil.

Ve druhé půli se domácí častěji dostávali před branku soupeře, vytvořili si i větší počet příležitostí. Jednu ze šancí proměnil Marek Skopový, který do Tachova přišel z Rozvadova, a domácí tým vyhrál 1:0.