Okresní derby v 1. B třídě přineslo více taktickou bitvu než pohledný fotbal. Vysoce favorizovaný nováček z Bezdružic musel vypít kalich hořkosti, když na hřišti o záchranu bojujících Konstantinek prohrál 2:0. Jak viděli duel trenéři obou týmů?

Pavel Rašín, hrající trenér s. Konst. Lázně: „Myslím si, že jsme si tři body zasloužili, protože jsme dodrželi stanovenou taktiku. Brankové příležitosti jsme si vypracovali my. Soupeř tam měl několik náznaků, ale žádnou takovou akci nedotáhl do konce. Vyloženou brankovou příležitost si nevypracoval. Z tohoto pohledu bych to viděl jako naše zasloužené vítězství. Samozřejmě jsem spokojený a pro nás je to velký plus do dalších bojů. Dokázali jsme si, že se dá hrát s každým soupeřem.

Jiří Gengel, trenér J. Bezdružice: „Těžko se mi hledají slova. Chtěli jsme derby vyhrát, ale to se nám nepovedlo. Soupeř hrál chytře. My jsme sice byli aktivnější, ale fotbal se hraje na góly a ty jsme nedali. Mrzí mě přístup některých hráčů k zápasu, ale musíme tenhle nepovedený duel hodit za hlavu a připravit se na vedoucí Rozvadov.

S. Konstantinovy Lázně – J. Bezdružice 2:0.

Poločas: 1:0. Branky: vlastní, Vrána. Rozhodčí: Kafka – P. Kříž, König. ŽK: 2:2. Diváci: 250.

K. LÁZNĚ: Sedlecký – Hampapa, Vaněk, Vrána, Bock, Rašín, Bubeníček, Macák, Hoffmann, Zabloudil, Holák. Střídali Packan a Pohlot.

BEZDRUŽICE: Londa – Bastl, T. Blažek, Marek Kalista, L. Blažek, Gengel, Hvízdal, Sládek, Martin Kalista, Komárek, Korynta. Střídali Cvrček, M. Blažek.